Grupas “Dzelzs vilks” vēstījums visiem mīlētājiemPašmāju grupa “Dzelzs vilks” laidusi klajā jaunu singlu un video „Automātiskie atbildētāji”. Dziesma ieskaņota kopā ar dziedātāju Anitu Intaiti. Video – Laura Rožkalne Ozola.

Dziesma „Automātiskie atbildētāji” ir iekļauta nesen iznākušajā „Dzelzs vilka” studijas albumā „Perfekta rītdiena”, un tās ierakstā grupa aicinājusi piedalīties dziedātāju Anitu Intaiti, ar kuru sadarbojusies jau iepriekš.

„Katram no mums ir savs mīlestības stāsts, tomēr nevienu no mūsu stāstiem nav iespējams izstāstīt otrreiz – par spīti tam, ka tos mēdzam fiksēt fotogrāfijās, tetovējumos uz miesas un pases zīmogos. Varbūt par tiem var dziedāt – vislabāk, ja to var darīt kopā ar kādu skaistas balss īpašnieci. Mēs priecātos, ja mūsu dziesma kļūtu par liecinieci kādam no jūsu stāstiem,” par dziesmu teic „Dzelzs vilka” solists Juris Kaukulis.

Šī gada sākumā dziesmai tapis arī jauns video, kurā filmēšanā grupa aicinājusi piedalīties fanus un viņu draugus. „Esmu patiesi pateicīga grupai, kas pilnībā uzticējās man un pacietīgi sagaidīja iznākumu, neiesaistoties filmēšanas procesā. Dzelzs vilku varu neviltoti saukt par savu mūža liktenīgo latviešu grupu, jo klausos viņu mūziku jau kopš 90. gadu beigām un jūtu, ka kopā augam, pilnveidojamies, un saikne kļūst arvien spēcīgāka. Astoņu filmēšanas dienu laikā izdzīvoju dažādas satikšanās, stāstus un iepazinos ar fantastiskiem cilvēkiem, kuri tagad veido daļu no maniem dzīves atmiņu mirkļiem un arīdzan piepilda šo video,” stāsta video idejas autore, operatore un montāžas režisore Laura Rožkalne-Ozola.

„Dzelzs vilks” un klipa režisore izsaka vissirsnīgāko pateicību klipa galvenajiem varoņiem, kuri atsaucās grupas aicinājumam.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas