Iedzīvotāji aicināti piedalīties Ziemassvētku radošajā darbnīcā Jēkaba ielāRīgas iedzīvotāji un viesi aicināti kopā ar Saeimas deputātiem un darbiniekiem ceturtdien, 22.decembrī, piedalīties Ziemassvētku radošajā darbnīcā, lai pašu rokām izgatavotu svētku pārsteigumus bērniem no mazturīgām ģimenēm.

Saeimas deputāti un darbinieki arī šogad, tradicionāli piedaloties labdarības akcijā, ir sarūpējuši dāvanas ģimenēm, kurām līdzcilvēku atbalsts nepieciešams visvairāk.

Noslēdzoties labdarības akcijai, 22.decembrī pie Saeimas nama līdzīgi kā pērn strādās Ziemassvētku radošā darbnīca, kurā ikviens aicināts piedalīties brīnuma radīšanā. Ziemassvētku melodijām skanot, pašu rokām varēs izgatavot kādu mīļu dāvaniņu, ko pievienot ziedojumiem. Labdarības akcijā sarūpētais rītdien tiks nodots Latvijas Samariešu apvienībai.

Šogad sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību iepriecināsim ģimenes ar bērniem no visas Latvijas, kas saņem atbalstu projekta „Paēdušai Latvijai” ietvaros. Akcijas laikā deputāti un darbinieki sarūpējuši gan ikdienā nepieciešamas higiēnas preces un apģērbu, gan rotaļlietas, galda spēles, puzles, krāsas un krītiņus, veselīgus našķus, grāmatas un citas noderīgas lietas.

Ziemassvētku radošā darbnīca pie Saeimas nama notiks jau otro gadu. 2010.gada Ziemassvētkos darbnīcā deputāti glazēja piparkūkas un gatavoja filca mantiņas. Kopā ar saziedotajām praktiskajām lietām darbnīcā darinātās svētku dāvaniņas tika nogādātas mazturīgām ģimenēm.

Ziemassvētku radošo darbnīcu pie Saeimas nama Jēkaba ielā 11 plānots atvērt ceturtdien, 22.decembrī, plkst.10.30.


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas