Iespējams Džeimss Folijs veidos romantiskās drāmas “Greja piecdesmit nokrāsas” turpinājumuRomantiskās drāmas "Greja piecdesmit nokrāsas" turpinājums jau piecus mēnešus atrodas bez producenta pēc tam, kad Sems Teilors Džonsons izlēmis pamest franšīzi, taču izskatās, ka kinostudija "Universal Pictures" beidzot atraduši aizvietotāju - Džeimsu Foliju, kas plašākai sabiedrībai pazīstams pēc 1996. gada trillera "Bailes".

Jau ilgstoši romantiskā drāma "Greja piecdesmit nokrāsas", kas gluži tāpat kā grāmatu sērija, iekarojusi fanu simpātijas, atrodas jauna producenta meklējumos un visbeidzot sabiedrībā izskanējis režisora Džeimsa Folija vārds.

Džeims Folijs sāka savu karjeru ar trilleri "Bailes", taču pēdējā laikā viņa karjera bijusi vērsta uz mazā ekrāna un pēdējo reizi uz lielā ekrāna viņš bija redzams 2007. gadā ar trilleri "Perfekts svešinieks".

Ja Džeims Folijs nolems uzņemties filmas turpinājumu, viņam būs jāstrādā kopā ar britu rakstnieces E.L.Džeimsas ( grāmatas autores) vīru Nailu Leonardu, kas veidos nākamās "Greja piecdesmit nokrāsas" sērijas filmas scenāriju.

Filma turpinās stāstu par literatūras studenti Anastasiju Stīlu un pievilcīgo miljardieri Kristjenu Greju.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas