Igo un Mārtiņš Brauns kopīgi veidotā koncertprogrammā “Ūdens”2015. gada septembrī Igo un Mārtiņa Brauna kopīgi veidotās koncertprogrammas "Ūdens" pirmatskaņojums notiks lielākajās Latvijas koncertzālēs.

Ciklā "Ūdens" tiks iekļautas 14 jaunas dziesmas ar Igo vārdiem un Mārtiņa Brauna mūziku. Pašlaik studijā rit darbs pie dziesmu ieskaņošanas. Ierakstos un koncertos piedalīsies Igo, Mārtiņš Brauns, Ieva Kerēvica, Raimonds Macats, Juris Kristons, Kaspars Kurdeko un Norberts Skraucis.

Jau pirms 5 gadiem Igo aizsāka 4 pirmelemetu ciklu Uguns, Zeme, Ūdenss un Gaiss, sadarbojoties ar izciliem komponistiem un izpildītājmāksliniekiem. Sadarbībā ar komponistu Jāni Strazdu realizēta koncertprogramma UGUNS, kopā ar komponistu Valtu Pūci ir izveidota programma veltīta Zemes tēmai.

Igo koncetprogrammu Ūdens veido kopā ar komponistu Mārtiņu Braunu – dziesmas “Saule, Pērkons, Daugava” autoru, grupas “Sīpoli” vadītāju, vairāku skaņu lieldarbu radītāju – mūzika filmām, teātra izrādēm, mūzikliem un rokmūzika. Mārtiņš Brauns vairākkārt atzīts par gada labāko teātra komponistu Latvijā un septiņas reizes saņēmis Lielā Kristapa balvu kā Latvijā labākais kinomūzikas komponists.

Koncertprogrammas Ūdens koncerti paredzēti 2015. gada septembrī – 3.septembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, 5.septembrī Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē, 12.septembrī Dzintaru koncertzālē Jūrmalā un 19.septembrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas