IMDb apkopo 25 gadu laikā novērtētākās filmasPar godu 25. jubilejai, interneta filmu datubāze IMDb apkopojusi 25 gadu laikā novērtētākās filmas. Pērn par visaugstāk novērtētāko filmu atzīta Kristofera Nolana zinātniskās fantastikas drāma "Starp zvaigznēm".

Filma "Starp zvaigznēm" novērtēta ar 8,7 zvaigznēm. Kinolente kļuvusi populārā visā pasaulē un stāsta par to, ka zemes resursi nav neizsmeļami - pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē - ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers - divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.

2013.gadā novērtētākā bijusi Mārtina Skorsēzes filma “Volstrītas vilks” ar Leonardo Di Kaprio galvenajā lomā, savukārt 2012. gadā pēc IMDb novērtējuma vislabākā bijusi Kventīna Tarantīno filma “Atsvabinātais Džango".

2011. gadā novērtētākās filmas gods ticis filmai "Neaizskaramie", savukārt 2010. gadā visnovērtētākā filma bijusi Kristofera Nolana "Pirmsākums".

Sarakstā iekļautas arī tādas filmas kā "Bēdīgi slavenie mērgļi”,“Trakie suņi”, “Tumšais bruņinieks”, “Betmens: sākums”, "Jēra klusēšana", "Atkritēji”, “Memento”, "Labie puiši”, "Cīņas klubs" u.c.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas