Improvizācijas teātra vakars Kultūras centrā „Iļģuciems”Ceturtdien, 10.decembrī, plkst.19.00 Rīgas Kultūras centrs „Iļģuciems” aicina ikvienu interesentu apmeklēt improvizācijas teātra vakaru „Ilgie smiekli” un baudīt veselīgu smieklu devu, vērojot improvizācijas teātra kolektīva „Improvide” uzstāšanos un piedalīties oriģinālu un humora pilnu stāstu kolāžu veidošanā.

Pēdējos gados improvizācijas teātru izrādes ieņem arvien stabilāku vietu Latvijas kultūras dzīvē, un skatītāju interese par šo skatuves mākslas formu turpina augt. Improvizācijas teātra šovi top skatītāju acu priekšā, ļaujot ikvienam iesaistīties šova tapšanā un ar savām idejām mainīt izrādes gaitu. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Interaktīvie „Improvides” šovi top no nekā un vienlaicīgi no visa, kas pieejams konkrētajā vietā un laikā - vides, auditorijas un pašu dalībnieku spējas telpu padarīt par drošu vietu radošu ideju izpausmēm. Veidojot improvizētu izrādi, tiek ieskicēts tikai tās „skelets”, bet viss pārējais notiek spontāni - visparastākā ideja un ierosinājums var pārtapt unikālā un neaizmirstamā etīdē, tāpēc divas vienādas izrādes nav iespējams radīt.

Četri „Improvides” veidotāji, apmainoties ar pieredzi un idejām, sanāca kopā pirms diviem gadiem, taču ikviens no viņiem jau tolaik bija pazīstams ar skatuvi. Šobrīd kolektīva dalībnieki - Ingus Sproģis, Laima Graždanoviča, Rūdolfs Bērziņš un Guntis Trops strādā, lai iepazīstinātu arvien lielāku sabiedrības loku ar improvizācijas teātri un iedrošinātu sabiedrību iesaistīties un uzdrīkstēties, ja ne stāvot uz skatuves, tad vismaz nebaidoties dalīties ar savām idejām un pasmejoties pašiem par sevi un laiku, kurā dzīvojam.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas