Ivanāns atgriežas ar kautiņu

Pēc vairāku spēļu izlaišanas laukumā naktī uz pirmdienu atgriezās latviešu uzbrucējs Raitis Ivanāns, ar kautiņu palīdzot savai Abotsfordas "Heat" viesos izcīnīt 13. uzvaru Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārajā sezonā, pēcspēles metienos apspēlējot Hjūstonas "Aeros" - 1:0.

Latviešu policists laukumā nebija devies kopš 15. novembra jeb divās iepriekšējās komandas spēlēs. Šoreiz Raitis pirmās trešdaļas vidū saņēma divu minūšu noraidījumu, bet, iznācis no noraidīto soliņa, drīz vien metās dūru cīņā ar kanādiešu uzbrucēju no Hjūstonas - Metu Kasjanu. Līdz ar to mačā Ivanāns izcēlās ar septiņām soda minūtēm, bet metienus pa vārtiem neizdarīja.

"Heat" izcīnīja uzvaru pēcspēles metienu sērijā, tādējādi tiekot pie 13. panākuma 19 sezonas mačos un joprojām turas pirmajā vietā Rietumu konferences turnīra tabulā.

Citā spēlē Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Adirondakas "Phantoms" viesos piedzīvoja zaudējumu pret Bridžportas "Sound Tigers" ar rezultātu 3:5. "Phantoms" zaudēja četrus vārtus pēdējā trešdaļā, taču nevienā no tiem laukumā neatradās latviešu aizsargs, tādējādi paliekot ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat Oskaram divi izdarīti metieni.