Iznācis Annas Skaidrītes Gailītes romāns “Es stāstīšu visu…”Apgāds "Zvaigzne ABC" izdevies latviešu rakstniecei Annas Skaidrītes Gailītes jaunāko romānu “Es stāstīšu visu...”.

"Pēdējos gados es nebiju piedzīvojusi globālus zaudējumus un, ja gadījās pa sīkai neveiksmei, es tās spēju pietušēt vai vienkārši graciozi pārkāpt tām pāri, jo lieliski pratu valdīt pār savām emocijām. Iespējams, ka teātra skatuve manā personā ir zaudējusi izcilu aktrisi. Bet tas nu tā. Šoreiz es pati biju rakstījusi scenāriju un diktēšu noteikumus, pēc kuriem notiks šī izrāde. Varbūt cietsirdīga? Mans Ego jau pacēla galvu un ieklausījās, taču neteica neko, tikai labsajūtā sāka murrāt. Viņam patika tas, ko biju iecerējusi."

Tā bija iedomājusies romāna "Es stāstīšu visu..." galvenā varone Dagnija, pirms viena pati devās mežā, lai salasītu gailenes sēņu mērcei. Taču liktenīgs atgadījums jauno, veiksmīgo sievietei gluži vai pienaglo pie fizisku un garīgu ciešanu krusta.

Izturēt, kaut ko būtiski mainīt sevī, savā skatījumā uz dzīvi un augšāmcelties – tādu cilvēciskas pilnveidošanās ceļu četru diennakšu garumā savai varonei lēmusi lasītāju iemīļotā rakstniece Anna Skaidrīte Gailīte.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas