Iznākusi grāmata visiem ar ceļotāja dvēseli – “It’s Time – The Tales of My Nomad Soul”Grāmatas autors Raimonds jeb kā viņu pazīst citur pasaulē – Ray, pirms desmit gadiem pameta darbu Rīgā un nopirka vienvirziena biļeti uz Meksiku. Kopš tā laika Raimonds apceļojis teju visu Centrālameriku un Dienvidameriku, kā arī lielu daļu Eiropas. Nesen atgriezies no klejojumiem pa spokaino Černobiļu un par saviem fiziskajiem un prāta ceļojumiem izdevis grāmatu "Laiks iet: manas klejojošās dvēseles pasakas". Tie ir stāsti visiem, kuriem iekšā sēž nemiera gars un vēlme doties ceļā.

"Lai gan grāmata ir radusies ceļojot, tie nav ceļojumu apraksti. Tā nav sakritība, ka vārds "stāsts" un "ceļojums" brīžiem šķiet savstarpēji aizvietojami sinonīmi. Cilvēka dzīvesstāsts ir kā atskaite par viņa ceļojumu dzīves līkločos. Prieki un bēdas, piedzīvojumi un iespaidi atdzīvina jebkuru stāstu, radot to tik īsti dzīvu, ka pats lasītājs to izdzīvo," stāsta grāmatas autors Raimonds Gudrups.

Grāmatas prezentācijas pasākums notiks piektdien 8. decembrī plkst. 19:00 NicePlace TELPA Kr.Barona ielā 21a.

"Laiks iet: manas klejojošās dvēseles pasakas – ir kas krietni vairāk par ceļojuma blogu vai kāda ceļotāja garīgo atmošanos līdzās svētajiem, rituālajiem akmeņiem dziļi džungļos. Šis ir stāsts par sevis atklāšanu, atmošanos un savienošanos ar pašām smalkākajām enerģijām, kuras vada un veido mūs visus," papildina Raimonds.

Grāmata pieejama gan papīra formātā, gan elektroniski "Amazon" interneta veikalā – latviešu un angļu valodā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas