Iznākusi jauna dziesma “Drīz satikšu tevi” ar Inetu Rudzīti un Ainaru BumbieriSagaidot Valentīna dienu un vēlot daudz mīlestības un prieka, lai šis mirklis izskan mīlestībā jaunajā dziesmā “Drīz satikšu Tevi”. Gan Ineta Rudzīte, gan Ainars Bumbieris novēl ikvienai sirdij satikt to otru sirdi, kura tai lemta, jau šogad.

“Dziesma ir par divu jaunu cilvēku mīlestību, kas sajūtu līmenī viens otru dzird un domā, ka drīz satiksies. Mīlestība ir visaugstākā laime, ko cilvēks var piedzīvot – mīlēt un būt mīlēts,”saka Ainars Bumbieris. “Valentīna dienā noteikti atveriet savu sirdi mīlestībai un runājiet balsī. Runājiet skaļi, lai jūsu blasi sadzird jūsu mīļotā cilvēka sirds.”
Ineta Rudzīte piebilst, “Lai cik tas neskanētu salkani un klišejiski, tomēr visu mīlētāju dienā novēlu visiem brīnišķīgu kopābūšanu ar saviem mīļotajiem!”

Izpilda – Ainars Bumbieris un Ineta Rudzīte. Dziesmas teksta un mūzikas autors Artūrs Mangulis, studijas producents - mix un master – Roland Records Studio – Rolands Makarskis.

Akustiskās versijas instrumentālisti – Anatolijs Livča klavieres, Ēriks Upenieks – ģitāra. Videoklipa režisors Ainars Bumbieris un videoklipa operators un montāža - Valdis Krūmiņš. Dziesma “Drīz satikšu Tevi” drīzumā pieejama visās popularakajās mūzikas straumēšanas vietnēs pasaulē.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas