Izsludina Starptautiskā Smilšu skulptūru festivāla mākslinieku atlasi


Izsludināts 8.Starptautiskā Smilšu skulptūru festivālā „Summer signs 2014” mākslinieku atlases konkurss. Lai kļūtu par festivāla dalībnieku un iegūtu tiesības sacensties par godalgotajām vietām, līdz 28. aprīlim jāiesūta pieteikuma anketa un darbu skices, informēja festivāla projektu vadītājs Sandis Kalniņš.


Visi zina komiksu varoņu satriecošos varoņdarbus, Čārlija Čaplina slavenos melnbaltos kino un nenogremdējamā Titānika likteni, kā arī mūsu pašu Sprīdīša laimes meklējumus. Par godu šiem un daudziem citiem tēliem šī gada festivāla tēma ir KINO.


Konkursu izsludina un rīko Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra”, un piedalīties tajā var jebkura fiziska persona, kura sasniegusi 18 gadu vecumu. Pieteikumus izvērtēs žūrijas komisija un atlasīs māksliniekus, kuri iegūs tiesības realizēt savas idejas no 7. līdz 11.jūlijam Jelgavā, Uzvaras parkā. Savukārt mākslinieku veikumu un plašu kultūras programmu apmeklētājiem būs iespēja vērot 12. un 13.jūlijā. Pieteikuma anketu un festivāla nolikumu var atrast mājas lapā: www.kultura.jelgava.lv.


Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā, Latvijā notiks jau astoto gadu. Festivāls tā pastāvēšanas gadu laikā ir audzis un attīstījies gan mākslinieciski, gan organizatoriski, iemantojot atzinību un labas atsauksmes ārzemju mākslinieku un citu starptautisku festivālu vidū. Tāpēc ik gadu tas pulcē daudzus pasaulē atzītus profesionālus tēlniekus un māksliniekus no dažādām pasaules valstīm.


 


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas