Izziņota “Cirque du Soleil” šova “Alegría” papildizrāde


Ņemot vērā skatītāju lielo interesi, starptautiskais izklaides koncerns "Cirque du Soleil" izziņo šova "Alegria" papildu izrādi, kas "Arēnā Rīga" norisināsies svētdien, 14. aprīlī, plkst. 14, vēsta koncertaģentūrā FBI.


Daudzām starptautiskām godalgām apbalvotais uzvedums "Alegría" būs skatāms "Arēnā Rīga" no 11. līdz pat 14. aprīlim, sniedzot tikai četras izrādes.


Vārds "Alegría" cēlies no spāņu valodas un apzīmē prieku, sajūsmu, gavilēšanu. Izrādes sastāvā darbojas 55 mākslinieki no piecpadsmit dažādām valstīm. Baroka un operas stilā veidoto uzvedumu raksturo liesmojoši kostīmi, oriģinālā mūzika un skatuves iekārtojums, kas ļauj baudīt akrobātu atlētismu un māksliniecisko sniegumu. Vērojot šovu, ikviens skatītājs saņems iespaidīgu spēka, veiklības un ātruma kokteili, kas apvienots ar elegantiem priekšnesumiem.


Divarpus stundu garajā uzvedumā redzama elpu aizraujoša akrobātika, tostarp dramatiskā "Sinhronā trapece" un "Augstās gaisa šūpoles", kurās divpadsmit metru augstumā virs skatuves lido pārdrošie mākslinieki, lecot pretī saviem ķērājiem. Skatītājus pārsteigs arī izveicīgas akrobātes, kas demonstrēs mongoļu ķermeņa lokanības mākslu, un triku meistari, kas ritmiskās un bīstamās Uguns dejas laikā mētās liesmojošus dunčus. Savukārt spēka vingrošanas priekšnesuma laikā mākslinieki sinhronā horeogrāfijā metīs kūleņus, lēkājot uz batuta, kas negaidīti parādīsies zem viņu kājām. Bet Krievu stieņos akrobāti mētās kūleņus, gaisā izpildot trikus, un piezemējoties uz desmit centrimetrus platiem stieņiem, kas piestiprināti pie viņu partneru pleciem. "Alegría" ir kas vairāk nekā šovs. Tā ir aizraujoša un unikāla pieredze, kas uzrunā skatītājus visdažādākajās vecuma grupās.


"Cirque du Soleil"


No divdesmit ielu mākslinieku grupas 1984. gada sākumā "Cirque du Soleil " ir izveidojusies par lielu Kvebekā dibinātu organizāciju, kas piedāvā augstas kvalitātes māksliniecisko izklaidi. "Cirque du Soleil" strādā 5000 darbinieku, to skaitā vairāk nekā 1300 mākslinieku no teju piecdesmit valstīm. Vairāk informācijas: www.cirquedusoleil.com.


"Cirque du Solei" izrāžu grafiks:
11. aprīlis (ceturtdiena) - pirmizrāde; sākums plkst.19 (ieeja no plkst.18)
12. aprīlis (piektdiena) - sākums plkst.19 (ieeja no plkst.18)
13. aprīlis (sestdiena) - sākums plkst.15 (ieeja no plkst.14)
14. aprīlis (svētdiena) - sākums plkst.14 (ieeja no plkst.13)


Biļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un "Ticketpro" biļešu kasēs TC "Galleria Riga", "Spice", "Spice Home", "Domina Shopping", "Rīga Plaza", "Olimpia", "MAXIMA XX" un "MAXIMA XXX" lielveikalu informācijas centros.


Biļešu cenas: pieaugušo biļete: no Ls 25 līdz Ls 50; bērnu biļete (līdz 15 gadu vecumam): no Ls 20 līdz Ls 28; ISIC/ITIC karšu lietotājiem: no Ls 20 līdz Ls 28; bērnu biļete (līdz 5 gadu vecumam), neaizņemot atsevišķu sēdvietu: Ls 7. VIP biļetes ložā iespējams iegādāties, sazinoties ar "Ticketpro" pa e-pastu info@ticketpro.lv vai pa tālruni 28863479. Biļetes cena ir 80 lati.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas