Janvārī Dailes teātris viesosies Jelgavā un Krustpilī

Janvārī ar izrādi "Cīrulīši" Dailes teātris viesosies Jelgavā un Krustpilī, pavēstīja Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

20. janvārī plkst. 19.00 Dailes teātrī iestudēto Harija Gulbja lugu "Cīrulīši" varēs noskatīties Jelgavas pilsētas kultūras namā, bet 21. janvārī plkst. 16.00 – Krustpils kultūras namā.

Teātra leģenda – Harija Gulbja "Cīrulīši" – Dailes teātrī tika atdzīvināta šīs sezonas sākumā. Iestudējuma režisors ir Lauris Gundars.

...Šis ir pēdējais vakars Cīrulīšos: visi sabrauks, apsēdīsies pēdējo reizi pie galda. Cīrulīšos neviens vairs nedzīvos. Bet vai kāds pieminēs, kā ir dzīvots pirms tam? Vai būs vajadzība un drosme par to runāt? Vai vispār ir dzīvots? Vai tikai klusēts – arī tad, kad bija jārunā? Un kuram gan bija jārunā – vecākiem vai bērniem? Šai dienā viņi beidzot runās. Un viss mainīsies. Varbūt no Cīrulīšiem vajadzēja atvadīties jau sen? Bet nekad nav par vēlu! Pat dzimtas mammai Zelmai.

Izrādē spēlē Esmeralda Ermale, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Ieva Pļavniece, Aija Dzērve, Vita Vārpiņa, Marīna Janaus, Ligita Skujiņa un Valdis Liepiņš.

Uz viesizrādēm biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes", kā arī kultūras namu kasēs.

Avots: svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas