Jau rīt Rīgā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies grupa “Imagine Dragons”; informācija apmeklētājiemJau rīt, 1. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē ar grandiozu brīvdabas šovu uzstāsies Lasvegasas supergrupa "Imagine Dragons"

Imagine Dragons, grupa, kura 2013. gadā daudzviet tika nosaukta par labāko jauno grupu, ātri kļuva par slavenāko rokgrupu no Lasvegasas kopš The Killers laikiem. Imagine Dragons ir sevi pierādījuši kā vienu no spēcīgākajām koncertgrupām, kas spēj saviļņot un izpārdot lielākos pasaules stadionus un arēnas. Ar savu nerimstošo enerģiju, krāšņajiem un līdz detaļām pārdomātiem šoviem, Imagine Dragons koncerti ir kā muzikāls piedzīvojums, kur rokmūzika sastopas ar hip-hopu, folkmūzikas un elektronikas elementiem. To apliecina arī grupas uzstāšanās savas karjeras pirmsākumos Positivus festivāla 2013. gadā un izpārdotā Arēnā Rīga 2016. gadā.

Kopš grupas debijas uznāciena Imagine Dragons ir kļuvuši par vienu no lielākajām un pārliecinošākajām rokgrupām pasaulē. Grupa ir saņēmusi 53 prestižus mūzikas apbalvojumus un 160 nominācijas 5 izdoto albumu ietvaros. Imagine Dragons ir ieguvuši arī trīs “American Music Awards” balvas, deviņas “Billboard Music Awards” balvas, “Grammy Award” apbalvojumu par labāko rokmūzikas izpildījumu, “MTV Video Music Award” balvu un “World Music Award” balvu kā labākā rokmūzikas grupa. 2014. gadā grupa tika nominēta četrpadsmit “Billboard Music Awards” balvām, tostarp uzvarot kategorijā kā “Gada labākā grupa”, un 2018. gadā vienpadsmit “Billboard Music Awards” balvām, saņemot apbalvojumu par “Gada labāko albumu”. Imagine Dragons ir iekļuvuši “Billboard” rokmūzikas dziesmu topa 1. vietā ar veseliem trīs hitiem – “Believer”, “Thunder” un “Radioactive”. Prestižais izdevums “The Rolling Stone” dziesmu “Radioactive” atzina par gada lielāko rokmūzikas hitu. 2018. gadā mūzikas straumēšanas vietnē Spotify Imagine Dragons bija klausītākā grupa pasaulē un pirmā rokgrupa, kura ar dziesmām “Believer”, “Thunder” un “Radioactive” pārsniedza vienu miljardu klausījumu skaitu.

Aicinām iepazīties ar koncerta noteikumiem un ieteikumiem:

KONCERTS

● Ieeja koncerta norises vietā Mežaparka Lielajā estrādē tiks atvērta trešdien, 1. jūnijā, plkst. 17.00.
● Koncerta rīkotāji lūdz skatītājus ierasties laicīgi, jo biļešu un personīgo mantu pārbaude pie ieejām prasīs laiku un pie ieejām veidosies rindas.
● Visas pārdotās biļetes (tostarp dzeltenās papīra biļetes, kuras aizsargātas no viltojumiem) ir nodrošinātas ar unikālu svītru kodu. Visas biļetes ir unikālas, tām nav analogu. Visas biļetes (arī dzeltenās papīra biļetes) pie ieejas Mežaparka Lielajā estrādē tiks skenētas.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Ieejas Mežaparkā būs atvērtas 17.00.
Koncertam paredzētas divas iesildošās grupas Karin Ann un Mother Mother.
Paredzēts, ka pirmais koncerts sāksies plkst. 18.30, bet Imagine Dragons savu uzstāšanos beigs ap plkst. 23.00.

NOKĻŪŠANA UZ MEŽAPARKA LIELO ESTRĀDI

● Koncerta organizatori aicina uz Mežaparka Lielo estrādi ierasties, neizmantojot privāto autotransportu, jo auto apstāšanās Mežaparka apkārtnē ir ļoti ierobežota.
● Visērtāk uz Mežaparka Lielo estrādi ierasties ar kājām vai izmantojot sabiedrisko transportu.
● Pie koncerta teritorijas nebūs papildus maksas velo novietne.
● Pirms došanās uz koncerta norises vietu lūdzam iepazīties ar teritorijas karti un atrast sev tuvāko koncerta ieeju.

SABIEDRISKAIS TRANSPORTS

● 11. tramvajs virzienā “Ausekļa iela — Mežaparks”. Pietura “Mežaparks / ZOO” atrodas 20 minūšu gājienā no Mežaparka Lielās estrādes;
● 9. autobuss virzienā “Abrenes iela — Mežaparks”. Pietura “Mežaparks / ZOO” atrodas 25 minūšu gājienā no Mežaparka Lielās estrādes;
● 48. autobuss virzienā “Pļavnieku kapi — Sarkandaugava”. Pietura “Mežaparks / ZOO” atrodas 25 minūšu gājienā no Mežaparka Lielās estrādes;
● Pasažieru vilciens maršrutos “Rīga — Skulte” un “Rīga — Saulkrasti”. Pietura “Mangaļi” atrodas 30 minūšu gājienā no Mežaparka Lielās estrādes.

AUTO SATIKSME

● Speciālas autostāvvietas pie Koncerta norises vietas NETIKS NODROŠINĀTAS!
● Vēršam uzmanību, ka Koncerta norises vietas tuvumā automašīnām apstāties un stāvēt būs aizliegts.
● Automašīnas apstāšanās aizliegumi tiks stingri kontrolēti, jo Pašvaldības Policija veiks pastiprinātas pārbaudes.
● Aicinām izmantot sabiedrisko transportu vai doties uz koncertu ar kājām, ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu, auto satiksme un tā novietošana būs apgrūtināta.

IEEJA MEŽAPARKA LIELAJĀ ESTRĀDĒ

● Ieeja koncerta teritorijā: 4., 5., 6., 7., 8. ieeja
● VIP ieeja koncerta teritorija: 4., 5., 6. ieeja

KO NEDRĪKST IENEST KONCERTĀ:

● Liela izmēra somas;
● Lietussargus;
● Jebkāda veida dzērienus un ēdienus (neatkarīgi no iepakojuma);
● Profesionālo foto un video tehniku (ar noņemamu objektīvu), pašportretu statīvus (selfie sticks), GoPro kameru utt.;
● Aksesuārus ar asām metāla kniedēm un ienākt tādā apģērbā, kas var radīt kaitējumu citiem koncerta apmeklētājiem;
● Visa veida ieročus un pašaizsardzības ierīces;
● Dzīvniekus;
● Citus priekšmetus saskaņā ar koncerta noteikumiem, kuri atrodami www.fbi.lv.

KO PAŅEMT LĪDZI:

● Skaidru naudu! Norēķināšanās par ēdienu, dzērieniem, suvenīriem utt. koncerta norises teritorijā pārsvarā notiks skaidrā naudā;
● Lietusmēteli;
● Mobilos tālruņus, bet tā kā mobilie tīkli koncerta teritorijā var būt pārslogoti un mobilajos sakaros iespējami pārrāvumi, aicinām jau iepriekš vienoties ar ģimenes locekļiem un draugiem par satikšanās vietu pazušanas gadījumā;
● Ja paredzēts karsts laiks, ņemiet līdzi galvassegu un lietojiet pietiekami daudz šķidruma, lai pasargātu sevi no organisma atūdeņošanās;
● Jaudīgās skaņas un ļaužu drūzmas dēļ koncerta rīkotāji iesaka neņemt līdzi mazus bērnus. Ja tomēr esat ieradies uz koncertu ar mazu bērnu, ielieciet viņa kabatā vai iedodiet viņam zīmīti ar viņa datiem – vārdu, uzvārdu un jūsu tālruņa numuru. Pēc plkst. 22.00 bērniem, kas ir jaunāki par 16 gadiem, jābūt pieaugušā pavadībā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas