Jau trešo gadu TC “Alfa” aicina uz īpašu brīvdabas kino seansu uz tirdzniecības centra jumtaŠī gada 2. septembrī plkst. 20.00 uz TC “Alfa” jumta Starptautiskā okeāna filmu festivāla BEST OF INTERNATIONAL OCEAN FILM TOUR ietvaros varēs skatīt četras filmas, kas stāsta par aizraujošām dēkām, iespaidīgiem ūdens sporta notikumiem un saistošām vides tēmām. Šis ir jau trešais gads, kad TC “Alfa” aicina uz īpašu brīvdabas kino seansu uz tirdzniecības centra jumta.

“TC “Alfa” brīvdabas kino vakari ir vieni no gaidītākajiem notikumiem, kurus ar lielu prieku piedāvājam saviem apmeklētājiem. Pirms trim gadiem uz TC “Alfa” jumta norisinājās pirmais brīvdabas kino pasākums, tādēļ, turpinot šo tradīciju, šogad organizējam okeānu filmu festivālu, kas veltīts visiem tiem, kuri mīl jūru, okeānu un piedzīvojumus! TC “Alfa” jumts ir lieliska vieta ne tikai aizraujošām filmām, bet arī skaistiem saulrietiem, tāpēc aicinām ikvienu šeit izbaudīt vasaru un piedzīvot neaizmirstamu vakaru draugu lokā!” aicina TC “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Ik gadu INTERNATIONAL OCEAN FILM TOUR apkopo krāsainākos ūdens un zemūdens pasaules stāstus, kas liek arī nopietni aizdomāties par vides aizsardzību. Šogad programmā iekļauta iedvesmojošu filmu izlase no septiņu iepriekšējo gadu programmām – no aizraujošām dēkām un iespaidīgiemm ūdens sporta notikumiem līdz saistošām vides dokumentālajām filmām. Uz TC “Alfa” jumta varēs noskatīties četras filmas dažādās valodās ar subtitriem latviešu valodā: Chasing the Thunder, Sonic Sea, The Weekend Sailo, Paradigm Lost.

“Ņemot vērā pozitīvo pieredzi mūsu iepriekšējos pasākumos, kā arī augošo Latvijas publikas interesi un pieprasījumu pēc šāda kino pasākumu formāta, vēlamies sniegt šo aizraujošo kino piedzīvojumu pēc iespējas lielākai auditorijai. Tā būs unikāla iespēja redzēt labāko no labākā: šīs filmas izraisa iedvesmu, piedzīvojumu drudzi un ceļojumu kāri!” pauž pasākuma organizētājs Arnis Aspers.

Līdzās filmu programmai pasākumā būs iespējams izbaudīt dažādas aktivitātes: Slackline, Spot Center, Onewheel, Table Boulder, OKraft u. c. paraugdemonstrējumus, apmācības, sacensības, kā arī piedalīties viktorīnās un balvu loterijās. Kopējais pasākuma ilgums – 3,5 stundas (ar 30 minūtes garu pārtraukumu), ieeja no plkst. 19.30. Pasākumu vadīs Horens Stalbe un Kristīne Garklāva.

Organizētāji aicina sekot līdzi laika prognozēm un parūpēties, lai ir ērti un silti, jo pasākums notiks jebkādos laika apstākļos. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi saliekamos krēslus, matracīšus vai sedziņu, uz kā apsēsties. Pasākumā būs pieejami atspirdzinoši dzērieni un uzkodas, bet var ņemt līdzi arī savu piknika groziņu.

Pasākums notiks saskaņā ar aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem attiecībā uz Covid-19 ierobežojumiem publiskos pasākumos. Pasākums tiks organizēts jaukta tipa publikai, kuros piedalās gan vakcinēti, gan Covid-19 pārslimojuši, gan pirms pasākuma Covid-19 testu veikuši apmeklētāji, uzrādot atbilstošu digitālo sertifikātu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas