Jaunieši varēs strādāt jaunā televīzijāJauns interaktīvs sociālais medijs Chaula.tv sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultāti izsludina konkursu Latvijas jauniešiem “Topošais reportieris”, kura pieci labākie dalībnieki saņems iespēju savas radošās idejas realizēt Chaula.tv studijā Rīgā un 30% atlaidi studijām pirmajā studiju gadā Biznesa augstskolā Turība.

Chaula.tv būs jauna, interaktīva televīzija, kuras saturu iespējams radīt pašiem jauniešiem, piesakot raidījumu tēmas un veidojot sižetus. Viens no Chaula.tv mērķiem ir veicināt jauniešu izglītību komunikācijā un mediju jomā. To palīdz realizēt sadarbība ar Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultāti un tās TV studiju.

Sadarbības rezultātā tiek veidots pirmais kopīgais konkurss “Topošais reportieris”. Konkursa noteikumi paredz, ka dalībnieki sociālajā vietnē Youtube.com ievieto vismaz divus pašu veidotus video sižetus brīvā formā par sev aktuālām tēmām un kopā ar pieteikuma anketu nosūta konkursa organizētājiem uz e-pastu info@chaula.tv. Pieteikuma anketu un konkursa nolikumu iespējams atrast www.chaula.tv un www.turiba.lv.

Par konkursa dalībnieku var kļūt ikviens vidusskolas skolēns, absolvents vai jauniešu grupa. Pieteikties konkursam var no 2. līdz 25. augustam, uzvarētāji tiks paziņoti 30. augustā.

12. augustā Chaula.tv un Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes konkursa “Topošais reportieris” dalībnieki un viņu atbalstītāji bez maksas aicināti apmeklēt Groove Delicious filmas uzņemšanu “We Are Dj's”, kas norisināsies Cabo Cafe Ķīšezera krastā(Rīgā, A.Sakses ielā 19A). Pasākums notiek no plkst. 20:00 līdz 6:00 rītā. Līdz plkst. 23:00 pasākuma apmeklētājiem vecuma ierobežojuma nav.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas