Jauniešu kora “Balsis” Ziemassvētku koncerti22. un 23. decembrī plkst. 19.00 un 25. decembrī plkst. 21.00 Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskajā baznīcā Ziemassvētku koncertu sniegs Jauniešu koris "Balsis".

Gadu no gada "Balsis" ziemas koncertiem piemeklē jaunu muzikālo piepildījumu, kur skaņdarbi un atmosfēra baznīcā saplūst vienā. Šogad koncertā “Te no ziemeļiem” būs klausāma Ziemeļeiropas valstu komponistu Ólafur Arnalds, Gunnar Eriksson, Arvo Pärt, Urmas Sisask, Pärt Uusberg u.c. kormūzika, kā arī Ziemassvētku korāļi. Koncerts būs kā mirkļu stāsts, kora skanējumam mijoties ar solistiem, instrumentiem un sajūtām, rosinot tvert mirkli un mācīties no visa pārejošā, ko pieredzam šodien.

Koncerta norises vieta - Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā baznīca - ir īpaša ar to, ka tā ir lielākā vēsturiskā koka celtne Latvijā, kā arī viena no lielākajām koka baznīcām Eiropā.

Koncertos piedalās: Jauniešu koris "Balsis", diriģenti Ints Teterovskis un Laura Elizabete Godiņa, stīgu kvartets EVVEntus un pianiste Ieva Dzērve.

Biļešu cena 10, 00 EUR. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un bilesuparadize.lv

Apmeklējot koncertu, jāuzrāda derīgs vakcinācijas/ pārslimošanas Covid-19 sertifikāts, personu apliecinošs dokuments un personalizēta biļete. Koncerts vienā daļā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas