Jauniešu kora “Mūza” koncerts “Klusā mūzikas sesija” Sv.Pētera baznīcā


Trešdien, 12. martā plkst. 19.00 Rīgas Svētā Pētera baznīcā notiks jauniešu kora "Mūza" koncerts "Klusā mūzikas sesija".


Koncertā piedalīsies jauniešu koris "Mūza" diriģenta Gunta Cimiņa vadībā, kā arī solistes – Sniedze Prauliņa, Santa Stalidzāne, Liene Šņore, un instrumentālā grupa – Uģis Krišjānis (taustiņi), Matīss Akuraters (perkusijas), Māris Raupainis (basģitāra) un Andrejs Vasiļjevs (elektriskā ģitāra). Skaņu režisors Kaspars Putriņš.


Koncertā jauniešu koris "Mūza" sniegs ieskatu savā radošajā darbībā, sadarbojoties ar komponistiem Sniedzi Prauliņu un Raimondu Tiguli, kā arī iepazīstinās klausītājus ar kora jauno virzību, parādot jauno pieeju mūsdienu kora mūzikai.


Koncertā "Klusā mūzikas sesija" notiks pirmais jauniešu kora "Mūza" jaunākā ierakstu albuma "Intro" programmas atskaņojums, kurā kora a cappella dziedājums apvienots ar novatoriskiem, akustiskiem un elektroakustiskiem papildinājumiem. Koncertā jauniešu koris MŪZA piedāvās ieskatu savā jaunākajā programmā, kura tiek gatavota nozīmīgam festivālam Francijā 2014. gadā. Koncerta programma veidota sadarbojoties ar jauno un talantīgo komponisti Sniedzi Prauliņu, kuras mūzika izceļas ar īpašu personiskumu un sirsnību, tēlainību un melodiskumu, kā arī ar pazīstamo elektroniskās un ambientās mūzikas komponistu Raimondu Tiguli.


Koncertā piedalīsies arī zvanu ansamblis PRIMUS, kas ir unikāla muzikāla vienība ar neparastu skanējumu, tā sastāvā muzicējot Initai Jansonei, Maritai Bērziņai, Ievai Dzintarei, Matīsam Eisakam un tā mākslinieciskajam vadītājam Kristapam Karpam. Zvanu ansamblis PRIMUS uzstājies kopā arī ar Jāni Lūsēnu, Latvijas Radio kori, Valsts Akadēmisko kori "Latvij", kamerkori "Ave Sol" u.c.


Biļetes cena EUR 2, skolēniem, studentiem un pensionāriem EUR 1. Biļetes nopērkamas Sv. Pētera baznīcas kasē.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas