Jauniešu koris “Balsis” ielūdz uz noskaņu koncertu sveču gaismā “Mīlestība ir divi”

RKTMC Mazā Ģilde Lielajā zālē 14. februārī plkst. 20.00

Kas gan ir mīlestība un cik daudz šis vārds mums katram nozīmē? Kā mīlestība elpo, ko tā ēd un kā dzīvo? Kur tā mīt un kad tā atnāk vai aiziet? Kur tā sākas un kur tā beidzas? Kāda tā ir? Kas vai kuri ir radīti mīlestībai? Šķiet, ka uz visiem šiem jautājumiem neviens nav spējīgs atbildēt, bet varbūt šīs atbildes nemaz nav vajadzīgas…
Koncerts notiks jau piekto gadu un nu jau var teikt, ka tas ir kļuvis par tradīciju un neatņemamu 14. februāra sastāvdaļu ne tikai koristiem, bet arī vairākiem simtiem klausītāju. Līdz šim koncertos esam ieskatījušies gan latviešu, gan cittautu dzejnieku un komponistu cilvēku savstarpējās mīlestības formulas meklējumos un kļuvis skaidrs, ka mīlestības daudzšķautņainā daba vēl ilgu laiku paliks par neizsmeļamu iedvesmas un emociju avotu un cēloni.

Šoreiz mūsu uzmanības centrā būs cita mīlestības izpausmes forma – cilvēks un valoda. Ir zināms, ka mīlestībai ne vienmēr ir vajadzīga valoda, lai tā dzimtu. Bet arī starp cilvēku un valodu ir iespējama mīlestība, kura cilvēkam tiek ielikta jau šūpulī.

Šajā mīlestības izpausmē mums šoreiz palīdzēs iejusties Laima Jansone (kokle), Ieva Parša (balss), Māris Andersons (dūdas), Uģis Krišjānis (klavieres), Janīna Kursīte-Pakule (teicēja), Indra Mangule / Alise Berga / Emīls Buiķis / Ulvis Zirnis u.c. jaunie dzejnieki, Jauniešu koris BALSIS un klausītāji.

Koncerta mīlestība ir divi biļetes pieejamas 14.02. no plkst. 19.00 RKTMC Mazā Ģilde. Biļešu cena Ls 2.00; pensionāriem, skolēniem un studentiem Ls 1.00. Aicinām ierasties ērtā apģērbā, labā garastāvoklī un ar gaišu sirdi.Avots: www.balsis.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas