Jauns vārds mūzikā! Muuna nāk klajā ar debijas singlu “Dark Valley”Dziedātāja un dziesmu autore Muuna uzsāk jaunu solo projektu un izdod debijas singlu “Dark Valley”. Dziesma ir pieejama visās lielākajās digitālās mūzikas straumēšanas vietnēs.

“Dark Valley” ir tāda kā retrospektīva refleksija par tām destruktīvajām personības šķautnēm, kas neizbēgami ir daļa no cilvēka būtības. Iekšējās un ārējās pasaules mijiedarbība mēdz būt skarba, nesaudzējoša un izaicinoša, tomēr ir arī transformējoša. Gaismas stars, kas mēģina ielauzties pat tumšākajos stūros, vieš ticību, ka pēc tumsas vienmēr nāks gaisma.” tā Muuna.

Singla ieraksts un pēcapstrāde ir tapusi sadarbībā ar producentu un skaņu režisoru Gati Zaķi, savukārt gala apstrādi veica Minerva Pappi no “Waudio Mastering” Somijā. Ieraksta tapšanā ir piedalījies arī bundzinieks Rūdolfs Dankfelds un ģitārists Mārcis Vasiļevskis. Muuna, īstajā vardā, Sabīne Žuga, ir dziedātāja un dziesmu autore, kura plašākai sabiedrībai ir zināma, kā grupas Carousel soliste, pārstāvot Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā 2019. gadā.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas