Justs laidis klajā “Eirovīzijas” dziesmas videoklipuJusts Sirmais, īsi pirms došanās uz starptautisko dziesmu konkursu “Eirovīzija”, kurā šogad pārstāv Latviju, klajā laidis savu pirmo videoklipu, kas radīts dziesmai “Heartbeat”.

Pats Justs atklājis, ka filmēšana ilga divas dienas, notika filmēšanas paviljonā, savukārt galvenās varones lomu spēlējušas trīs aktrises.

“Mēs vēlējāmies pastāstīt par to, ka mīlestība rodas ne tikai ar pirmo acu skatienu, bet arī ar pirmo smaržu,» pastāstīja Andžejs Gavrišs, dziesmas “Heartbeat” klipa režisors.

“Par to, kā mīlestība var reibināt mūsu prātus un izdarīt izvēli mūsu vietā. Var sacīt, ka tas ir stāsts par sievietes smaržu. Šajā mūzikas videoklipā mēs apspēlējam šīs dziesmas būtību, kas ir par sarežģītām attiecībām, un arī sižetā ir apspēlēts tas, ka mūsu personībai ir dažādas šķautnes, gan labas, gan sliktas, un tas ir arī parādīts video,” tā pats Justs.

Mūzikas videoklipa producente ir Jūlija Fricsone, kura producē arī pašu mākslinieku. Savukārt mūzikas videoklipa režisors ir Andžejs Gavrišs.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas