Justs piedāvā jaunu videoklipu singlam “Are you there”Mūziķis Justs klausītāju vērtējumam nodevis dziesmu no sava topošā albuma – singlu "Are You There", kas tapis sadarbībā ar vienu no daudzsološākajiem elektroniskās mūzikas producentiem DJ Makree. Videoklipa autors ir režisors Ritvars Bluka.

Kā vēsta dziedātāja pārstāvji, jaunā dziesma uzdod klausītājam šķietami vienkāršu, bet grūti atbildamu jautājumu – vai tu esi šeit?

"Manā izpratnē, tas ir jautājums, ko uzdot sev. Ir svarīgi saprast, kas ir tavs stāsts, kas padara tevi par to, kas tu esi. Un par to nav jākaunas," tā par savu jaunāko veikumu saka Justs, kurš pats ir arī dziesmas autors.

Ar singlu "Are You There" Justs piesaka savu ilgi gaidīto debijas albumu.

"Jaunais materiāls nedaudz atšķirsies no tā, ko esmu izpildījis iepriekš. Laiks iet uz priekšu, un iepriekšējo pieredzi papildina jauni iespaidi. Jaunajā albumā vēlos ielikt vairāk no sevis," skaidro Justs.

Dziesmas video klipa režisors ir Ritvars Bluka, kurš video versijā perfekti uztvēris dziesmas kodu. "Ar dziesmas videoklipu es un filmēšanas komanda vēlējāmies parādīt to, ka katram mums ir unikāla personība, kuru nedrīkst apspiest mūsdienu sabiedrības radītā šablonu ēna, un tikai tad, kad būsim patiesi pret sevi, mēs spēsim dzīvot nevis izdzīvot," par video ideju stāsta dziesmas izpildītājs.

Pirmā publicētā dziesma no debijas albuma ir atbilde visiem tiem faniem, kuru dedzīgi seko Justa muzikālajām gaitām ārpus Latvijas, bet līdz albuma izdošanai pavasarī sekotājus gaida vēl daži pārsteigumi arī latviešu valodā.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas