Kalnciema kvartālā – Mārtiņdienas tirgus


Sestdien, 3. novembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā notiks īpašs Mārtiņdienas tirgus, kurā apmeklētājus lutinās Mārtiņš Rītiņš ar "Martin`s Mercato" īpašo Mārtiņdienas ēdienkarti. Tirdziņā varēs iegādāties adījumus, kā arī gardus ēdienus aukstajam laikam – tējas, kūpinājumus, skābos kāpostus, žāvētos augļus, krēmus pret salu un, protams, karstvīnu.


Mazajiem un arī lielajiem bērniem no plkst. 10.00 līdz 15.00 Kalnciema kvartālā brūnajā mājā notiks Zīmuļotas filca darbnīca – gaiļu un cāļu gatavošana gan no vilnas, gan filca. Darbosies arī retro zvēru karuselis.


Mārtiņš Rītiņš piedāvās ēdienkarti, kuras galvenais akcents – Mārtiņdienas zoss cepetis. Ēdienkartē būs arī aktuāli un veselīgie vietējās izcelsmes sezonas produkti: ķirbju zupa, ķirbju salāti ar baklažānu un krējuma siera mērci, ceptu biešu salāti ar saulespuķu sēklām, Cima di rapa salāti ar kaperiem un čilli pipariem, Fokačia maize, grūbu un kailgraudu miežu salāti, medījuma burgers ar dzērveņu čatniju un ceptiem sīpoliem, dzērveņu un ķirbju kūka.


Nākamais tirdziņš "Neatkarīgais tirgus" Kalnciema kvartālā tiks organizēts 17. novembrī.


Par Kalnciema kvartāla pasākumu programmu plašāk: www.kalnciemaiela.lv.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas