Kaņepes Kultūras centrā izskanēs Ronja Burve Band koncerts23. oktobrī plkst. 10:00 Kaņepes Kultūras centrā uzstāsies Ronja Burve Band.

Šī vakara muzicējošā apvienība radusies 2014. gada sākumā, apvienojoties Hāgas un Amsterdamas konservatoriju džeza nodaļas studentiem. Programmā daudz improvizācijas un spontanitātes, kas atrodas kaut kur uz robežas starp džezu un roku. Dažādu sajūtu mūzika nemaz ne tik mierīgam vakaram.

Ronja iedvesmojas ne tikai no džeza mūziķiem, bet arī roka, popa, funk, folk un citu žanru pārstāvjiem. Tomēr lielākā iedvesma dziedātājai ir spēlējot kopā ar citiem mūziķiem, spontāni daloties idejās un improvizējot. Viņas galvenā ideja un mērķis ir izmantot balsi kā instrumentu, sekojot idejai, ka visi mūziķi uz skatuves ir līdzvērtīgi, nevis izceļot solistu no pārējā grupas sastāva.

Christos Yerolatsitis ir džeza pianists un komponists no Kipras. Pēc astoņu gadu klasiskās mūzikas apgūšanas Christos sāka interesēties par džeza mūziku pēc Thelenious Monk un Bud Powell ierakstu dzirdēšanas.
2013. gadā viņš ieguva bakalaura grādu Hāgas Karaliskajā Konservatorijā. Šo četru gadu laikā Christos uzstājās daudzās Eiropas valstīs ar dažadiem sastāviem arī ar savu klavieru trio, kad 2013. gadā pirmoreiz viesojās arī Latvijā "Saulkrastu Jazz Festivāla" ietvaros.

Balazs Horvath ir dzimis Ungārijā. Pēc sava pirmā diploma iegūšanas basģitāras spēlē, viņš turpināja studijas Ferenca Lista Mūzikas Akadēmijā džeza nodaļā kā kontrabasists, paralēli studējot arī Parīzes Konservatorijā. Balazs ir piedalījies vairāk kā 30 albumu ierakstīšanā un daudzi no tiem Ungārijā ieguvuši balvu kā labākie džeza mūzikas albūmi! Pagajušogad Balazs pirmo reizi koncertēja Latvijā kopā ar trio "FeBaPa" "Saulkrastu Jazz Festivālā".

Pauls Pokratnieks Pēc Rīgas Doma kora skolas absolvēšanas, 2009. gadā Pauls nolēma turpināt savas mūzikas studijas Hāgas Karaliskajā akadēmijā, Nīderlandē, kur pašlaik studē maģistra programmā. Pauls ir uzstājies kopā ar dažādiem improvizētas mūzikas projektiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā, Austrijā, Itālijā, Spānijā, Kiprā un Nīderlandē. Pašlaik viņš pārsvarā koncentrējas uz mūzikas komponēšanu savam projektam un aktīvi darbojas kā džeza mūziķis Nīderlandē.

Ieeja 3 EUR (iepriekšpārdošanā 2 EUR).

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas