Kaņepes Kultūras centrā norisināsies Zviedrijas kultūras diena4. jūnijā Kaņepes kultūras centrs savus apmeklētājus iepazīstinās ar zviedru kultūru.

Plkst. 18:00 visi ir laipni gaidīti uz īsfilmu skati, kurā varēs noskatīties spilgtākās 21. gadsimta Zviedrijas īsfilmas – programmā īsfilmas gan dokumentālajā, gan animācijas un spēlfilmas žanrā.

Pēc īsfilmām visi tiek mīļi gaidīti uz īpašu koncertu. Plkst. 20:00 klausītajus priecēs džeza apvienība no Zviedrijas – CORPO. Tajā ir apvienojušies pieci lieliski džeza mākslinieki, kas piedāvā klausītājiem jaunās džeza mūzikas valodu, nojaucot robežas starp dažādiem mūzikas žanriem. Viņi spēlē mūziku, kas nāk no ziemeļu valsts, bet sevī slēpj karstasinīgus ritmus, spēcīgas emocijas un mūzikas ekspresijas, lieliski apvienojot ziemeļu mūzikas kultūras skanējumu ar afrikāņu mūzkas ritmiem un brīvības garšu.

Grupa CORPO ir dibināta 1992. gadā, ar koncertiem vairāk kā divdesmit gadu laikā viņi ir viesojušies neskaitāmos festivālos un tūrēs ne tikai Eiropā, bet arī Dienvidāfrikā.

Pasaule ir sajūsmā par viņiem, tāpēc nepalaidiet garām CORPO vienīgo uzstāšanos Latvijā!

Ieeja koncertā - 3 eiro.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas