Katrine Lukins publicē savu “Supernova 2018” skaņdarbuDziedātāja Katrine Lukins, kura lielāko savas dzīves daļu pavadījusi Zviedrijā, bet nu jau vairākus gadus dzīvo un uzstājas Latvijā, šogad atkal mēģinās laimi Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā “Supernova” un viņas izpildītā dziesmas “Running Red Lights” ir starp tām, kuras iekļuvušas finālā. Dziesmas autori ir pati Katrne Lukins, sadarbojoties ar tēvu Andri Lukinu un producentu Kasparu Ansonu.


Dziesma ir ļoti personīgs pārdzīvojums, par kuru pati Katrīne stāsta: “Šī dziesma ir par māku ieklausīties sevī un spēju pieņemt lēmumus par spīti sarežģītām attiecībām. Tās var būt jebkāda veida attiecības. Manā gadījumā tās bija attiecības ar manu puisi. No vienas puses šķita, ka viss it kā ir labi, taču manas sajūtas teica, ka īsti nav tā, kā tam vajadzētu būt. Kaut kas nebija pareizi, jo gāju pati pret sevi. Par to vēsta arī dziesmas nosaukums. Mēs visi zinām, ka uz ielas doties pāri sarkanajam signālam nedrīkst, taču tieši tāpat var notikt arī attiecībās. “.

Dziesma pieejama: Spotify, iTunes, Deezer un citās mūzikas platformās internetā. Dziesmas teksta video izveidojis Kaspars Dvinskis aka DJ Dween. Katrīnas jauno fotosesiju veikusi Linda Leen.

Katrīne: “Ir jābūt stipram, ir jāiemācas sevi mīlēt, un arī brīžos, kad nav neviena blakus, jāatceras, ka tu pats sev esi labākais draugs. Jo tad, kad tu sevi pa īstam mīli, tu sevi arī cieni un neatļauj citiem darīt sev pāri.”.]

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas