Kianu Rīvs Holivudā vairs nav pieprasītsNesen bija laiks, kad kanādiešu aktieris, filmas "Matriks" zvaigzne Kianu Rīvs bija viens no populārākajiem un spožākajiem savas paaudzes aktieriem, taču tagad 50 gadīgais aktieris parādās daudz nenozīmīgākās filmās, pietam, ne pēc savas iniciatīvas.

Intervijā  žurnālam "Indiewire", Rīvs apstiprina, ka lielās Holivudas studijas viņu uzrunā ļoti reti jeb gandrīz nekad.

“Pēdējā filma, kurā filmējos, bija 2013. gadā- “47 Ronini”, taču pirms tam man bija ilga pauze, jau kopš 2008. gada, tādēļ, kā redzat, man nav pārāk daudz piedāvājumu no studijām.”, teic aktieris.

Jautāts, vai agrāko zvaigzni tas apmierina, viņš atzinās, ka nē, taču neko daudz tur nevar mainīt. “Nav tā, ka man nepatīk manis paša producētās, neatkarīgās filmas, un patīk studiju filmas, jo pozitīvu un negatīvu ietekmi var dabūt no šīm abām kategorijām, taču studiju filmās ir daudz lielākie resursi un iespējas, ko var iegūt. Pat tad, kad es filmējos studiju piedāvātajos scenārijos, es tik un tā paralēli pats ko veidoju. Es vēlos arī joprojām turpināt stāstīt stāstus, gribu, lai spēju būt gan aktieris, gan direktors, gan producents.”

Pašlaik aktieris filmējas spriedzes filmā “John Wick”, kurā tēlo slepkavu. Filma uz lielajiem ekrāniem iznāks jau novembrī.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas