Kinoblogeri aicina uz filmas “Jupiteras Ceļš” īpašo seansuŠī gada 5. februārī plkst.19:30 k/t Kino Citadele notiks “Kinoblogeri piedāvā” sadarbībā ar Aldaris organizētais īpašais pirmizrādes seanss gada intriģējošākajai fantastikas filmai “Jupiteras Ceļš”.

Pēc “Matriksu” triumfa un “Speed Racer” fiasko nedaudz nozuduši no publiskās aprites (jo “Mākoņu atlants” visvairāk iepriecināja savus veidotājus, mazāk skatītājus, vēl mazāk finansētājus), radinieki Vačovski ir atpakaļ ar to, ko no viņiem vēlas visa progresīvā cilvēce - krāšņu, iespaidīgu un aizraujošu fantastikas filmu, veidotu pēc pašu scenārija un ar tautā iemīļotajiem aktieriem Čanningu Tatumu, Milu Kunisu un Šonu Bīnu, ar kuru filmā šoreiz nenotiek nekas slikts!

Filmas galvenajai varonei Jupiterai dzimstot, tika pareģots, ka viņas nākotne ir saistīta ar dižiem notikumiem. Tomēr Jupiterai pieaugot, viņa nav tikusi tālāk par iztikas pelnīšanu, tīrot svešinieku mājas (podus). Viss mainās brīdī, kad izbijis starpplanētu kareivis Keins izglābj Jupiteru no slepkavu uzbrukuma. Juipiterai ir jākļūst par nākamo galaktikas troņa mantinieci, un viņi dodas neaizmirstamā galaktiskā ceļojumā, kas viņus aizvedīs uz visattālākajām kosmosa vietām…

Tikuši galā ar hakeriem, anime un pabiezām grāmatām, Vačovsku redzeslokā šoreiz pats kinofantastikas svētais grāls - “Zvaigžņu kari”, uz kuriem tie skatījās, kad veidoja savas filmas pasauli (filmas scenārijs vien bija 600 lappušu biezs!), un tieši par fantāzijveidīgas kinofantastikas tēmu mēs šoreiz arī parunāsim pirms filmas!

Pirms filmas “Kinoblogeri piedāvā” seansu lieldraugs A/S Aldaris cienās ar Vichy, bet filmas izplatītājs Latvijā, Acme Film, ir sarūpējis patiesi kosmiskas balvas! Nekur nepaliks arī iemīļotie atbalstītāji LieliskaDāvana.lv, CoffeeInn un Urban Yoga, kuri iepriecinās erudītākos konkursa dalībniekus ar lieliskām balvām!

Biļetes pieejamas šeit!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas