Kinoblogeri aicina uz trillera “Bērns Nr. 44” īpašo seansuŠodien, 16. aprīlī, Kinoblogeri rīko īpašu pirmizrādes seansu stindzinošajam trillerim "Bērns Nr.44" par sērijveida slepkavas medībām Staļina laiku PSRS, kurā "noziedzība nepastāvēja". Filmu jau paspēja aizliegt Krievijā par it kā "vēstures faktu sagrozīšanu", tāpēc vēl jo interesantāk, ko tādu safilmēja tās autori!

Ļevs zaudē savu augsto statusu Čekā, varu un mājas brīdī, kad atsakās denonsēt savu sievu, kura tiek apsūdzēta spiegošanā. Viņi abi tiek no Maskavas izsūtīti trimdā uz provinces nostūri Sibīrijā, kur Ļevs kopā ar ģenerāli Ņestrovu nonāk uz pēdām slepkavam, kurš jau ir nogalinājis četrdesmit trīs bērnus. Abu vīru cīņa par taisnību draud atmaskot sistēmisko noziegumu slēpšanas mēģinājumu, par kuru ir atbildīgs Ļeva psihopātiskais sāncensis Čekā Vasīlijs, kurš uzsver: "Paradīzē noziedzība nepastāv".

Politiski uzlādētais trilleris pulcējis vērienīgu aktieru buķeti - Toms Hārdijs, Gerijs Oldmens, Vincents Kassels, Nūmī Rapasē, Džeisons Klārks, Džoels Kinemans un citi, kurus paša sera Ridlija Skota vadībā uzfilmējis talantīgais zviedrs Daniels Espinosa ("Slepenā mītne").

Īpašajā pirmizrādes seansā par šo interesanto vēstures periodu vairāk pastāstīs vīri no "Vēstures izpētes un popularizēšanas biedrības".

Filmas seanss 19:40, k/t Kino Citadele.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas