Kinofestivāls “Spektrs” piedāvā gaidītākās rudens un ziemas sezonas filmasKinofestivāls "Spektrs" no 23. līdz 29. novembrim piedāvās skaļākos vārdus, gaidītākās rudens/ziemas sezonas filmas, dažādus pārsteigumus un īsteni kinomānisku atmosfēru.

Jau trešo gadu pēc kārtas vēlais rudens sev līdzi nes ne tikai "Oskaru" sezonas aktuālās filmas, bet arī Kinoblogeru organizēto kinofestivālu "Spektrs", kurš norisināsies jau ceturto reizi.

Turpinot jau iesākto tradīciju, "Spektrs" pirmām kārtām ir laba kino svētki, un, pretēji pārējiem šī Latvijas kino rudens festivāliem, piedāvās maksimāli kompaktu un koncentrētu programmu ar 8-9 filmām, kur katra filma ir notikums un apmeklēšanas vērta (un, kas svarīgākais, to patiešām fiziski arī varēs izdarīt). Tāpat kā kinoprojekta filmu izplatīšanas platforma, arī festivāls piedāvās spilgtus autordarbus, kuri balansē starp AAA klases Holivudas dižpārdokļiem un kino, kuru Latvijā uz lielajiem ekrāniem negadās redzēt bieži, papildinot to ar negaidītiem pārsteigumiem, kulta klasiku, prezentācijām un gaidāmo filmu ekskluzīviem materiāliem.

"Spektrs" rudens sesijā skatītājiem būs iespēja pirmajiem redzēt šādas filmas: "Straight Outta Compton", "Stīvs Džobss", "Spiegu tilts", "Baisās pasakas", "Saldumus vai dzīvību" un "Radījums".

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas