Kinoteātros varētu iznākt filmas “Trakais Makss: Skarbais ceļš” melnbaltā un mēmā versija

filmamax

Filma "Trakais Makss: Skarbais ceļš" ir viena no 2015. gada lielākajiem pārsteigumiem – neviens negaidīja, ka tā kļūs tik populāra un iegūs divas “Golden Globe” nominācijas, balvas par labāko attēlu, režisoru un iegūs kritiķu atzinību par labāko 2015. gada filmu. Tiek sagaidīts, ka filma iegūs arī dažas Kinoakadēmijas balvu nominācijas. Lai mazliet ilgāk novilcinātu ažiotāžu ap kinolenti, studija “Warner Bros” varētu atkārtoti kaut kad 2016. gadā kinoteātros prezentēt filmu, tikai nu jau jaunā veidolā.

Saskaņā ar avotiem, skatītāji varētu iegūt vēl vienu iespēju noskatīties "Trakais Makss: Skarbais ceļš" uz lielajiem ekrāniem, tikai šoreiz melnbaltā un mēmā versijā.

Kā norāda filmas režisors Džordžs Millers, 2016. gadā iznāks filmas melnbaltā versija, kas bija viņa sākotnējais nodoms, kā veidot filmu. Melnbaltā versija, kurai nebija skaņas, jau septembrī tika nopludināta internetā, taču ātri vien tika no tā izdzēsta. Filmas producents atklāj, ka eksistē arī filmas oficiāla melnbaltā versija un tā varētu tikt pārraidīta kinoteātros.

Tiek paredzēts, ka kinolentei nebūs arī skaņas – tā kā tajā nav daudz dialogu un tā ir baudāma vizuāli, ir viegli iztēloties, kā "Trakais Makss: Skarbais ceļš" varētu izskatīties. Kā atklāj Millers, iemesls, kādēļ skaņa, principā, nav vajadzīga, ir tas, ka kamera un notikumi vērš skatītāja acis uz attēlu, nevis piešķir nozīmi tēlu dialogiem.

Atkārtoti prezentējot filmu kinoteātros, varētu būt vēl viens veids, kā “Warner Bros” to virza atkārtotai balvu izskatīšanai. Ja filma tiktu kinoteātros palaista jau janvāri vai februārī, tā varētu iegūt filmu akadēmijas locekļu uzmanību, kuri to vēl nav redzējuši. Kā arī jaunā versija varētu ienest labus ienākumus, kuru, kā paredzēts, apmeklēs kā vecie filmas fani, tā tie, kuri to vēl nav noskatījušies uz lielajiem ekrāniem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas