Klajā nāk grupas “Ryga” dziesmas “Black Friday” videoKas Ziemassvētkos kopīgs Trampam, Čenunam un grupai Ryga? Atbilde ir ļoti vienkārša – visi redzami vienā video, kuru grupa RYGA apzināti publicē tieši pirms Ziemassvētkiem, aicinot neaizmirst par šo svētku būtību, kas nav saistīta ar lielo iepirkšanās bumu, kuru pašlaik piedzīvo pasaule!

Grupa Ryga šogad izdeva debijas albumu “Catch Her Groove”, kurš ir pieejams arī Vācijā, Austrijā un Šveicē, kur rudens nogalē grupa sniedza arī vairākus koncertus, pēc kuriem saņemti vairāki piedāvājumi atgriezties un uzstāties arī citās vietās. Vairākos vācu portālos lasāmas pozitīvas jaunā albuma recenzijas.

Pēc Vācijas turnejas, grupas līderis Mārcis Judzis devās ceļojumā uz Vjetnamu, kur piedzīvoja daudz dažādu brīnumu. Cita starpā tika filmēts arī dziesmas “Black Friday” videomateriāls, kurš papildināts ar dažu labu politisku video.

Dziesmas “Black Friday” līdzautors ir Kaspars Bindemanis, kura balss dzirdama arī pašas dziesmas ierakstā.

Albums “Catch Her Groove” pieejams MicRec mājas lapā, kā arī lejupielādējams iTunes un klausāms Spotify, Apple Music, Deezer un citur.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas