Komponists Gunārs Stade ar koncertu „Gaisa buča” svin 80 gadu jubileju

Ceturtdien, 5. aprīlī, plkst. 18.00 VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) notiks VEF Kultūras pils bērnu popgrupas „POPPY” ilggadīgā koncertmeistara un komponista Gunāra Stades 80 gadu jubilejai veltīts koncerts.


Koncertā jubilāra dziesmas izpildīs vokālās grupas „Poppy”, „Little poppy”, „Rondino”, „Nando”. G. Stades dziesmu muzikalitāte, tajās ietvertais pavasarīgi nebēdnīgais prieks un mazo dziedātāju vokālā meistarība koncertu vērtīs jaukā, muzikālā piedzīvojumā.


Dzīvesbiedri Gunta un Gunārs Stades VEF Kultūras pils popgrupu „Poppy” (agrāk vokālais ansamblis „Saulēniņi”) vada jau 25 gadus. Gunārs Stade ansamblim ir ne tikai koncertmeistars un komponists, bet arī pedagogs, skaņu režisors un dziesmu aranžētājs. Ar ansambļa vadītāja gādību ir izdoti vairāki skaņu albūmi ar bērnu dziesmām ,,Robinsona draugi”, ,,Saulēniņi – skaistākās dziesmas”, latviešu tautas dziesmu apdares ,,Skaisti dziedi, lakstīgala” un ,,Viena pati magonīte”, kā arī dziesmu izlases ,,Stārķis” un ,,Papagailis”. Ansambļa dalībnieki ar labiem panākumiem piedalās gan Rīgas, gan valsts mēroga pasākumos un konkursos.


Ieejas maksa koncertā – pusotrs lats.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas