Koncertā Z studijā 5. jūnijā – InstrumentiLatvijas Televīzijas koncertu ciklam “Koncerts Z studijā” iesoļojot vasarā, 5. jūnijā tiešraidē no Z studijas uzstāsies grupa “Instrumenti”. Koncerts būs vērojams LTV1, satura atskaņotājā REPLAY.lv un LTV Facebook kontos.

Popmūzikas virtuozi, kurus novērtē un mīl tūkstošiem klausītāju – grupa “Instrumenti” komentārus neprasa. Reiņa Sējāna, Jāņa Šipkēvica un Gata Zaķa radošajā sadarbībā tapuši daudzi hiti un gada sākumā grupa triumfēja mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” pasniegšanas ceremonijā, saņemot četrus apbalvojumus. Pašatdeve, ar kādu mūziķi vienmēr uzrunā skatītājus gan mazākos, gan lielākos koncertos, noteikti būs sajūtama arī Z studijas tiešraidē.

Koncertā uz skatuves kāps “Instrumenti” – Reinis Sējāns un Jānis Šipkēvics – kopā ar pavadošajiem mūziķiem – Miķeli Putniņu un Valteru Sprūdžu.

Grupas “Instrumenti” koncerts Z studijā – 5. jūnijāplkst. 21.20 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās. Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas