Koncertzālē “Palladium Rīga” uzstāsies elektroniskās mūzikas zvaigzne ApparatPēc dažam dienām – 10. aprīlī koncertzālē „Palladium Rīga” sava jaunā albuma „LP5” Eiropas tūres ietvaros viesosies vācu elektroniskās mūzikas zvaigzne „Apparat” ar dzīvās mūzikas koncertu. Vairākās valstīs, tostarp Francijā, Itālijā, Lietuvā un citur koncertu biļetes ir jau izpārdotas.

Ierakstu kompānijas „Mute" paspārnē marta beigās tika izdots „Apparat” jaunais albums „LP5”, kuru mūzikas kritiķi paguvuši jau nodēvēt par meistarklasi elektroniskajā mūzikā („The Line Of Best Fit”), savukārt Berlīnes mūzikas medijs „Nothing But Hope And Passion” to salīdzina ar mazliet elektronizētu „Talk Talk” leģendāro albumu „Spirit of Eden”. Radio staciju rotācijā dzirdams un novērtēts jaunais singls „Dawan”. Līdztekus tam „Apparat” jeb mūziķis Saša Rings Itālijā saņēmis balvu par labāko skaņas celiņu filmai "Capri - Revolution" (režisors Mario Martone).

Saša Rings sāka savu karjeru vairāk nekā pirms 20 gadiem. Viņa diskogrāfijā ir septiņi solo albumi, trīs albumi ar „Moderat”, kas ir kopprojekts ar Vācijas dīdžeju un producentu duetu „Modeselektor”, kā arī neskaitāmi mini albumi, singli, DJ-Kicks mix un citi muzikālie sadarbības augļi. „Apparat” noteikti būtu iekļaujams elektroniskās mūzikas slavas zālē. Viņa radītā mūzika vienmēr ir novatoriska un mūsdienīga, kas atstājusi ietekmi pasaules elektroniskajā mūzikā.

Biļetes iepriekšpārdošanā visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Pieejamas vēl biļetes par EUR 35.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas