Kuldīgas brīvdabas kinoteātris “Goldingen Cinema” sāk sezonu

Brīvdabas kino Kuldīgas Pilsētas dārzā, kas pavisam drīz uzsāks otro sezonu, nu ir ticis pie nosaukuma "Goldingen Cinema". Sezona tiks atklāta 28.aprīlī, kad pilsētā norisināsies 8. Pavasara palu šovs Lido zivis Kuldīgā, kad par godu zivīm, ūdens valstībai, pavasarim un mīlestībai- 22:00 uz "Goldingen Cinema" lielā ekrāna būs iespēja noskatīties animācijas filmu "Ness un Nesija".


Lohnesa ezera Nesijas un Ineša ezera Nesa mīlas stāsts. Pēc Vika grāmatas "Zemūdens bara lielā diena".


Nu jau 10 000 gadus viņus atdala klinšu grēda, un nu Zemūdens bars barvedes Barakudas, zintnieces Murēnas un ņiprā Dūņu Rūķīša vadībā gatavojas Lielajam Notikumam - Nesijas un Nesa glābšanai. Lai arī uzdevumu sarežģī samilzušās ekoloģiskās problēmas un sauszemnieku - cilvēku joprojām bezatbildīgā rīcība, viņi rīkojas gudri un enerģiski, un ...uzvar! Ness un Nesija satiekas un ir laimīgi. "Ness un Nesija" ir pirmā latviešu pilnmetrāžas animācijas filma.


Rež: Roze Stiebra un Ansis Bērziņš; AFS "Dauka" 1991. gads, '60


"Goldingen Cinema" darbosies sestdienas novakarēs no 28.aprīļa līdz 1.septembrim, kā arī piedāvās īpašas kinoprogrammas pilsētas pasākumos. Brīvdabas kino kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem būs lieliska iespēja baudīt gan mākslas un animācijas filmas, gan dokumentālo kino un videomākslas projektus.


Avots: nra.lv


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas