Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” izskanēs Karīnas Tatarinovas koncertsPareizticīgo Ziemassvētkos 7. janvārī plkst. 19.00 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” aicina uz aktrises Karīnas Tatarinovas solo koncertu „Krievu kino romances”.

Koncertā klausītājiem tiks uzburta īstena krievu romanču gaisotne, klausoties melodijas no iemīļotām krievu kino klasikas filmām un multfilmām. Aktrises Karīnas Tatarinovas dziedājumu un iedvesmojošos, interesantos stāstus par teātri, kino un pašas dzīvi papildinās pavadošie mūziķi – kontrabasists Mareks Auziņš un ģitārists Artūrs Kutepovs. Koncertprogrammā „Krievu kino romances” Karīna Tatarinova risinās dialogu starp skatītājiem un mūziķiem par un ap dzīves un kino vērtībām un provokācijām.

Karīna Tatarinova ir beigusi Liepājas Mūzikas koledžas kordiriģēšanas nodaļu un Latvijas Kultūras akadēmijas kino un dramatiskā teātra aktieru fakultāti. Kā aktrise strādājusi gan Latvijas Nacionālajā teātrī, gan Teātra Observatorijā. Kopš 2012. gada viņai ir neatkarīgas mākslinieces statuss.

Koncertā skanēs dziesmas no tādām filmām kā „Cietsirdīgā romance”, „Likteņa ironija”, „Čigānu laiks”, „Tabors dodas debesīs” un citām, kā arī no visiem zināmām un iemīļotām multiplikācijas filmām. Skanēs gan Borisa Grebenšikova, gan Raimonda Paula, gan arī Gorana Bregoviča dziesmas dažādās valodās – krievu, angļu, serbu un, protams, latviešu valodā.

Biļešu cenas EUR 6.00, EUR 4.00 – skolēniem, studentiem, pensionāriem.

Biļetes nopērkamas kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas centrā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas