Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” izskanēs koncerts „Gaiss un Gaisma”Trešdien, 8. aprīlī plkst. 19.30 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Kamerzālē aicinām uz latviešu laikmetīgās kamermūzikas koncertu „Gaiss un Gaisma”.

Koncertā piedalās trīs talantīgas un radošas latviešu mūziķes – Madara Behmane (flauta), Sanita Sprūža (kokle) un Ruta Birzule (klavieres). Koncertprogrammā līdzās agrāk tapušiem opusiem būs iespēja dzirdēt arī divus pirmatskaņojumus – Annas Veismanes kompozīciju „Ilgas un cerības”, kā arī tieši šim koncertam komponēto Jevgēnijas Fedorenko skaņdarbu „Message in a bottle”.

Stihijas Gaiss un Gaisma – kaut kas tverams un netverams, sajūtams un apburošs, tajā pašā laikā neizzināts, bet nepieciešams. Tāpat arī instrumenti – kokle, flauta un klavieres – jaunas saskaņas un iespējas. Muzicējot kopā koncerta dalībnieces vēlas parādīt, cik pašas un instrumenti ir dažādi, bet savā unoikalitātē papildina viens otru, ļaujot raidīt latviešu jaunās mūzikas vēstis.

Biļešu cenas: EUR 5.00; skolēniem, studentiem, pensionāriem EUR 4.00. Biļetes pieejamas kultūras pils „Ziemeļblāzma” informācijas centrā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas