Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” būs skatāma animācijas filma “7.rūķītis”Svētdien, 22. martā plkst. 15.00 Rīgas kultūras un atpūtas centra „Imanta” kinozālē aicinām noskatīties animācijas filmu „7. rūķītis” (2014).

Karaļvalstī notiek gatavošanās princeses Rozes 18 gadu dzimšanas dienai. Visi pošas lielajai ballei, no tuvākām un tālākām zemēm uz svinībām ierodas dažādi pasaku tēli. Pils sardze ir modra, lai pilī neiekļūtu ļaunā ragana, kura Rozes kristībās uzlika viņai lāstu. Taču kad pats mazākais no septiņiem rūķīšiem - Bobo nejauši iedur princesei Rozei pirkstā un viņa, kā arī visa karaļvalsts aizmieg, Bobo kopā ar pārējiem rūķīšiem nāksies doties piedzīvojumu pilnā ceļojumā un uzmeklēt to, kurš spēj princesi uzmodināt.

Filmas režisori ir Boriss Aļinovičs (Boris Aljinovic) un Haralds Zipermans (Harald Siepermann), lomas iekskaņojuši Otto Velkiss (Otto Waalkes), Nina Hāgena (Nina Hagen), Boriss Aļinovičs (Boris Aljinovic), Ralfs Šmits (Ralf Schmitz), Martins Šneiders (Martin Schneider) un Noberts Heisterkamps (Norbert Heisterkamp).

Biļešu cena EUR 2.13, bērniem EUR 1.71. Biļetes iegādājamas pirms filmas seansa norises vietā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas