Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” ver durvis apmeklētājiem un piedāvā skatīt izstādesRīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta" ir atkal atvērts apmeklētājiem un aicina apmeklēt izstādes "Rīgas Porcelāna stāsts" un "Latvijas kultūras kanons portālā "Zudusī Latvija"". Apmeklētājiem tās būs pieejamas līdz 30. jūnijam.


Rīgas Porcelāna muzeja krājuma izstādē "Rīgas porcelāna stāsts" skatītājiem ir iespēja novērtēt, kāds vairāk kā 150 gadu garumā dažādajās porcelāna ražotnēs veidojies Rīgas un arī Latvijas porcelāna stāsts. Izstādes mērķis ir palūkoties uz porcelāna izstrādājumiem no dažādu ražotņu perspektīvas un censties izsekot pārmaiņām, kuras skārušas porcelāna ražošanas attīstību Latvijā.

Tāpat aicinām apskatīt ceļojošo izstādi "Latvijas kultūras kanons portālā "Zudusī Latvija"". Izstāde veidota, izmantojot Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas "Letonica" projekta "Zudusī Latvija" saturā iekļautās vēsturiskās fotogrāfijas. Latvijas kultūras kanons ir izveidots kā izcilāko un ievērojamāko mākslas darbu un kultūras vērtību kopums, kas palīdz veidot kultūras pieredzi un nostiprina piederības izjūtu Latvijai.

Savukārt no 1. jūnija kultūras centrā būs apskatāma arī Jaņa Rozentāla Mākslas skolas aizvadītā mācību gada 9. klases nobeiguma darbu izstāde "Raža". Šajā izstādē būs skatāmi "mazās Mākslas skolas" absolventu darbi, kuros audzēkņi rāda, ko apguvuši piecu gadu laikā. Katrs autors interpretējis tēmu "Raža" – pamatā darbi ir figurālas kompozīcijas eļļas glezniecības tehnikā.

Izstādes apskatāmas darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja ir bez maksas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas