Labākie pasākumi 2011. gadā LatvijāLatvijas Pasākumu producentu asociācija (LaPPA) ir apkopojusi nozares ekspertu balsojumu par labākajiem pagājušā gada pasākumiem 11 dažādās nominācijās.

Par labāko 2011. gada pasākumu labākā scenogrāfiju, noformējumu vai dizainu atzīts "Jameson Cult film club" pasākums "Midnight Express" (producents: "Ideju Institūts"), 2011. gada pasākumu labākās audiovizuālais, gaismu vai video noformējums ir multimediālā gaismas instalācija "Viens mirklis ar ūdens strūklakām" gaismas festivāla "Staro Rīga" laikā Vērmanes dārzā (producents: "Untitled productions"), 2011. gada pasākumu labākais jaundarbs (priekšnesums) ir "Ziemassvētku oratorijas" Pirmatskaņojums Sv. Jēkaba katedrālē (producents: "Kora biedrība"), savukārt par 2011. gada labāko pasākuma ideju (koncepciju) atzīts īsfilmu cikls – "DNB" bankas komandas saliedēšanas projekts "Norway, I love you" (producents: "Ideju Institūts").

Visvairāk balsis kā labākais mārketinga (reklāmas) pasākums ir ieguvis pasākums "Tuborg Green Night Muzeju Naktī" (producents: sponsorēšanas aģentūra "SponsorKing"), 2011. gada labākais motivējošais pasākums ir "Lawin" ikgadējais advokātu salidojums "Atklāj savu dzīvnieka garu!" (producents: "Meduza"), bet par labāko korporatīvo pasākumu ir atzīta "Swedbank" klientu balle "Mirdzošie dārza svētki" (producents: "Meduza").

Par 2011. gada labāko publisko pasākumu jau otro gadu ir kļuvis pasākums "Līgosim krastmalā" (producents: "Ideju Institūts"), bet labākais pasākums (koncerts) ar ieejas biļetēm ir mūzikas festivāls "LabaDaba" (producents: "Pareizā ķīmija").

2011. gada labākais sporta pasākums ir "Nordea Rīgas maratons 2011" (producents: "NECom") savukārt par labāko bērnu pasākumu balsojumā atzīta interaktīvā kampaņa "ToDo drošās mājas turneja" (producents: "Untitled" productions).

Pasākumu gada balva ir apbalvojums labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem. Biedrība LaPPA uzskata, ka nozares iekšējais novērtējums ir neaizstājams, lai novērtētu profesionāli īstenotos pasākumus, inovatīvas idejas, radošos un labākos tehniskos risinājumus.

Pasākumu gada balvai pasākumu var pieteikt jebkurš pasākumu organizators. Kopumā balvai tika pieteikti 30 dažādi pasākumi.

Pieteikto pasākumu vidū atrodami gan koncerti, gan mūzikas un mākslas festivāli, uzņēmumu balles, motivējošie, bērnu un publiskie pasākumi, kas notikuši gan Rīgā gan citur Latvijā.

Biedrība LaPPA tika nodibināta 2010. gada 21. aprīlī. Biedrības biedri ir oriģinālpasākumu producenti, kas darbojas gan publisko, gan korporatīvo pasākumu jomā.

Foto- Monta Liepa
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas