Laima piedāvā radošās darbnīcas kopā ar izrādes “Pīters Pens” aktieriem jaunā mācību gada sagaidīšanas svētkosTradīcijām bagātā šokolādes fabrika Laima sveic skolēnus ar jaunā mācību gada sākumu un sadarbībā ar Dailes teātri 1. un 2. septembrī piedāvā radošas un saldas meistardarbnīcas, kur ikvienam būs iespēja izgatavot īpašus, saldus suvenīrus. Tradicionālajā jaunā mācību gada sagaidīšanas pasākumā Dailes teātrī, kas norisinās jau piekto gadu pēc kārtas, būs iespēja nosvinēt skolas sākumu kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem.

Maija Brūkle, „Laima” zīmola vadītāja stāsta: “Ar Dailes teātri sadarbojamies jau vairākus gadus, gan sveicot aktierus jubilejās, gan piedaloties dažādās teātra aktivitātēs un pasākumos. Tradicionāli piedalāmies arī jaunā mācību gada sagaidīšanas svētkos, kur šogad kopā ar izrādes “Pīters Pens” varoņiem, piedāvājam īpašus saldus mirkļus radošās Laimas meistardarbnīcas, kur ikviens ar Mīlestību var izgatavot īpašu nozīmīti vai iesaiņot Laima šokolādi, ko kā dāvanu pasniegt mīļākajiem klasesbiedriem, skolotājiem, vecākiem vai vasaras piedzīvojumu domubiedriem.”

“Jaunā mācību gada sagaidīšanas svētki ir kļuvuši par neatņemamu Dailes teātra tradīciju, kas ar katru gadu ir gaidīts un plaši apmeklēts pasākums. Īpašs prieks, ka šogad pasākums sakrīt ar izrādes “Pīters Pens” pirmizrādi, kas ir dubultsvētki teātrim. Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, mācību gada sagaidīšanas pasākums ir audzis plašumā un šogad jau tas norisināsies divas dienas, ": norāda Dailes teātra mārketinga direktore Indra Rubene.

1.un 2.septembrī plkst.16.00 sāksies tradicionālais jaunā skolas gada sākuma pasākums, kas Dailes teātrī notiks jau piekto reizi un kam šoreiz dots nosaukums „Nosvini skolas sākumu Dailes teātrī kopā ar Pīteru Penu, Vendiju, kapteini Āķi un citiem Nekurnekadzemes varoņiem!".

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās interesantās aktivitātēs - iepazīsies ar Latvijas Leļļu teātra ceļojošo izstādi "Leļļu stāsti", kas Dailes teātrī būs apskatāma līdz 21.septembrim, AS „Laima" saldumu darbnīcā veidot skaistas piemiņas lietas, izkustēties kopā ar Global Fitness treneriem un „Kustību skolas" pārstāvjiem, radīt mākslas darbus kopā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, piedalīties Latvijas Mazpulku praktiskajās darbnīcās, veidot dažādus brīnumus no kartupeļiem sadarbībā ar „Kartupeļu operas" pārstāvjiem, iekarot pirātu kuģi un savaldīt krokodilu kopā ar Latvijas Gumijlēcēju klubu, fotografēties un uzreiz saņemt izdrukātas fotogrāfijas, apskatīt fotoizstādi, kas veidota no fotokonkursa „Ceļojums uz Nekurnekadzemi" iesniegtajiem darbiem. 1.septembrī ap plkst.17.00 notiks arī Dailes teātra izsludinātā fotokonkursa „Ceļojums uz Nekurnekadzemi" uzvarētāju apbalvošana.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas