Laima un Latvian Voices rada īpašu dāvanu komplektu – garšai, redzei un dzirdeiTradīcijām bagātā šokolādes fabrika Laima kopā ar starptautisku atzinību ieguvušo a cappella vokālo grupu Latvian Voices, kura ir arī Rīga2014 muzikālais simbols, ir radījušas unikālu dāvanu komplektu garšai, redzei, dzirdei, smaržai un taustei. Īpašā dāvanu komplektā iekļauta leģendārā Laima šokolāde un Latvian Voices jaunā klausāmgrāmata Sounds of Latvian Nature.

Arvis Jansons, „Saldumu tirdzniecības” valdes priekšsēdētājs: “Kopā ar vokālo grupu Latvian Voices esam radījuši īpašu dāvanu komplektu, aptverot visas galvenās maņas – klausāmgrāmata ļauj redzēt un dzirdēt Latvijas zemes bagātības, savukārt Laima saldumi ļauj baudīt to garšu, smaržu un tausti. Esam gandarīti, ka mēs varam piedāvāt šo unikālo klausāmgrāmatu kopā ar mūsu saldumiem. Attīstot veikalu tīklu, esam radījuši Laimas zīmola vēstniecības, kas jau ieguvušas plašu atzinību vietējo iedzīvotāju un ārvalstu viesu vidū, kas pie mums iegādājas dāvanas, suvenīrus un Laimas saldumus kā piemiņu no Latvijas. Domāju, ka šādu īpašu dāvanu komplektu augstu novērtēs gan vietējie iedzīvotāji, gan ārvalstu viesi.”

Laura Leontjeva, Latvian Voices dalībniece: “Šī ir unikāla klausāmgrāmata, kas stāsta par Latvijas dabas un kultūras bagātībām unikālās fotogrāfijās un oriģinālās tautasdziesmu apdarēs, kuras radījusi vokālā grupa Latvian Voices. Klausāmgrāmatas saturs ir veidots četrās valodās – latviešu, angļu, vācu un krievu, līdz ar to tā būs interesanta un saistoša kā vietējiem iedzīvotājiem, tā arī ārvalstu viesiem un sadarbības partneriem. Esam gandarīti, ka kopā ar saldumu leģendu Laimu varam nest Latvijas vārdu pasaulē.”

Unikālā klausāmgrāmata Sounds of Latvian Nature atklāj Latvijas dabas valdzinājumu, kas iemūžināts unikālās fotogrāfijās un ieskaņots 14 oriģinālās vokālās grupas Latvian Voices tautasdziesmu apdarēs.

Īpašais dāvanu komplekts – vokālās grupas Latvian Voices klausāmgrāmata un Laima saldumi, pieejams Laima saldumu tirdzniecības veikalos visā Latvijā.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas