“Laimas šokolādes stāsts”, Agneses Zeltiņas rotu skate Dailes teātrī


No 7.marta Dailes teātra foajē skatāma izstāde „Laimas šokolādes stāsts”, bet izrādes „Milēdija” laikā tiks piedāvāta Agneses Zeltiņas rotu skate.


Netradicionāla foto izstāde „Laimas šokolādes stāsts” interesantā veidā ļaus iepazīt, kā no kakao pupiņas top „Laima” šokolāde. Tā atklās nozīmīgākos notikumus leģendārās šokolādes fabrikas vēsturē. Fotoizstādē būs aplūkojamas divas ekspozīcijas. Vienā varēs apskatīt fotogrāfijas, kurās atspoguļots pilns kakao pupiņas dzīves cikls - no izaugšanas tālajā Āfrikā līdz „Laima” šokolādes tāfelītei. Otra ekspozīcijas daļa veltīta AS „Laima” vēsturiskajam dzīves stāstam vairāk kā 140 gadu garumā. „Laima” stāsts ir unikāls, jo saglabāta šokolādes ražošanas pamatprasme. Uzņēmums ir viena no retajām šokolādes ražotnēm Eiropā, kur tiek veikts pilns kakao pupu pārstrādes process - kakao pupiņa iziet vairākus apstrādes posmus, līdz kļūst par šokolādi. Izstāde līdz marta beigām bez maksas būs apskatāma stundu pirms katras Dailes teātra izrādes, kā arī izrāžu laikā.


Savukārt izrādes „Milēdija” laikā Dailes teātra skatītāju vērtējumam tiks nodota SoulstoneS by Agnese Zeltiņa ceturtā rotu kolekcija. Veidojot šīs kolekcijas krāsu gammu un skicējot rotas, Agnese Zeltiņa, kura jaunajā iestudējumā „Milēdija” atveidos titullomu, domājusi tieši par šo lomu. Milēdija ir pilna noslēpumu, mistikas, viņa ir žilbinoša un ārkārtīgi vilinoša. Tieši tāpēc rotas ir veidotas tumšos un piesātinātos toņos, izmantojot ahātus, Swarovski kristālus un dažādu toņu Maljorkas pērles. Rotu autore Agnese Zeltiņa vēlas, lai sievietes, nēsājot šīs rotas, justos karaliski un pārliecinoši. Kolekcijas sastāvā ir daudz transformējamu medaljonu, kā arī vienkāršākas ķēdes, rokassprādzes un auskari. Šīs teātra sezonas laikā Mazās zāles foajē pirms izrādēm „Milēdija” un to starpbrīžos rotas varēs pielaikot un rezervēt.


 


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas