“Latvian Voices” dosies koncerttūrē “Mazie skumjie ziemas svētki”Vokālā grupa "Latvian Voices" izziņojusi koncerttūri “Mazie, skumjie ziemas svētki”. Koncerttūre “Mazie, skumjie ziemas svētki” ir turpinājums jau pagājušajā gadā iepazītajai programmai ar jaunām niansēm, apceļojot vēl neatklātas koncertu vietas.

"Skumjas - šis grūti atvairāmais garastāvoklis- ne vienmēr ir saistāmas ar kaut ko negatīvu! Lielākā daļa no mums laikā pirms Ziemassvētkiem mēdz skaidrāk saklausīt savu iekšējo balsi un aizdomāties par to, kas mums ir pats vērtīgākais, tādējādi neviļus nokļūstot gaišu un rezignētu ilgu varā. Bet vai gan šīs mazās Ziemassvētku skumjas nav tās, kas mūs ved tuvāk pretim atkal satikšanai ar prieku? Vai šīs skumjas nav tās, kas parāda vēl jo skaidrāk, kas ir patiess prieks?! Šajā mirklī jāpiekrīt Jurim Rubenim, kurš sacījis, "Prieks nav gudrs. Gudras ir skumjas!".

Tūres koncertos - Talsos (16.decembrī), Madonā (17.decembrī), Ikšķilē (23.decembrī), Liepājā (25.decembrī), Torņakalnā (21.decembrī) - “Latvian Voices” iepriecinās ar grupas dalībnieču jaundarbiem, kā arī arhaiskām Ziemassvētku melodijām, kas nemanāmi mīsies ar meitenēm tik tuvo tautas mūziku, kā arī ziemas saulgriežu tradīcijām.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas