Latviete kļuvusi par Victoria’s Secret eņģeli

Pirmo reizi Latvijas modes vēsturē par Victoria’s Secret eņģeli kļuvusi latviešu meitene no Saldus Ieva Lagūna, kura pagājušajā nedēļā piedalījās slavenā apakšveļas zīmola skatē Ņujorkā.

Skate tiks translēta 29. novembrī amerikāņu televīzijas kanālā CBS.

Victoria’s Secret modes skatēm tiek izvēlētas tikai pašas labākās modeles, kuru vārds jau ir zināms modes industrijas aprindās, tomēr katrai meitenei sevi nepieciešams pierādīt no jauna arī modes skates kastinga procesā. “Šī nav standarta modes skate. Victoria’s Secret ir kā izrāde, tāpēc atlasītajām meitenēm ir jābūt īpašām,” stāsta Victoria’s Secret kastinga direktore Monika Mitro (Monica Mitro).

Šogad vairāku tūkstošu pasaules labāko modeļu konkurencē sevi pierādīt izdevās 13 jaunajām sejām, kuras piedalījās un izturēja Victoria’s Secret atlases procesu. Starp svarīgiem vērtēšanas kritērijiem bija ne tikai katras meitenes izskats, bet arī modeles enerģijas strāvojums un personīgā harisma. Kopā ar Ievu Lagūnu kastingā piedalījās tādas pasaules topmodeles kā Adriana Lima, Anja Rubik, Chanel Iman, Karlie Kloss, Joan Smalls, Anais Mali, Toni Garrn, Sui He, Jessica Clarke, Caroline Brasch Nielsen, Bregje Heinen, Shanina Shaik, Elsa Hosk, Cameron Russell, kā arī igauniete Karmen Pedaru.

Avots: nra.lv


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas