Latvija gatava Eirovīzijas pusfinālam



Šovakar, 20. maija, Nīderlandes pilsētā Roterdamā norisināsies starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā piedalīsies 17 valstis. To vidū ir arī Latvija, kuru pārstāvēs dziedātāja Samanta Tīna ar dziesmu “The Moon Is Rising”.

Dziesma "The Moon Is Rising" stāsta par sievietes spēku un aicinājumu ikvienai pašai apzināties savu vērtību un skaistumu, nepakļaujoties sabiedrības standartiem un stereotipiem.

Dziesmas videoklipā piedalījās virkne spilgtu un unikālu Latvijas sieviešu, kuras atsaucās Samantas aicinājumam filmēties. Dziesma "The Moon is Rising" aicina ikvienu sievieti ar pašas rokām sevi kronēt jeb pieņemt un iemīlēt sevi, un būt savas dzīves noteicējām.

Finālam jau kvalificējušās pirmās desmit dziesmas no pirmā pusfināla dalībvalstīm – Norvēģijas, Izraēlas, Krievijas, Azerbaidžānas, Maltas, Lietuvas, Kipras, Zviedrijas, Beļģijas un Ukrainas. Finālā redzēsim arī tā saucamo "lielo piecinieku" – Franciju, Itāliju, Vāciju, Spāniju un Lielbritāniju, kā arī organizatoru valsti Nīderlandi.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas