Latvijā norisināsies jau otrais Pikošanās čempionāts

Turpinot pagājušajā gadā iesākto tradīciju, arī šogad Actimel un Mežaparka atpūtas komplekss „Ziemas Parks” aicina ikvienu aktīvās atpūtas piekritēju vai vienkārši ziemas baudītāju piedalīties otrajā Actimel Pikošanās čempionātā, kas notiks nākamsvētdien, 5.februārī, Mežaparkā. Pērn pasākums guva lielu atsaucību, pulcējot vairāk nekā tūkstoti apmeklētāju un dalībnieku. Līdz ar Pikošanās čempionātu Mežaparka atpūtas komplekss „Ziemas Parks” oficiāli atklās otro sezonu, piedāvājot rīdziniekiem un Rīgas viesiem dažādas ziemas aktivitātes.

„Ziema šogad Latvijā iestājusies salīdzinoši vēlu, tāpēc vēlamies aicināt visus piedalīties kopīgā pikošanās pasākumā, kad beidzot tam ir pietiekami daudz sniega. Pikošanās čempionāta organizators Actimel vēlas ikvienam ziemas mīļotājam un aktīvas atpūtas cienītājam piedāvāt iespēju pavadīt laiku brīvā dabā kopā ar ģimeni un draugiem, piedaloties dažādās sacensību disciplīnās. Pērn pirmais Latvijas Pikošanās čempionāts guva lielu atsaucību, pulcējot vairāk kā tūkstoti apmeklētāju. Mēs prognozējam, ka pikošanās un citas aktivitātes, kas pieejamas „Ziemas Parkā”, šogad pasākumā pulcēs vēl vairāk dalībnieku, kas noilgojušies pēc īstas ziemas – sākot no pašiem mazākajiem līdz pat rūdītākajiem ziemas prieku cienītājiem,” aicina Inga Šteinerte, pasākuma iniciatora Actimel zīmola vadītāja Baltijas valstīs.
Pikošanās sacensības sastāvēs no vairākām disciplīnām, kurās ikviens varēs piedalīties, neatkarīgi no savām sportiskajām iemaņām un vecuma. Lai veicinātu sportisko garu, par katru uzdevumu sacensību dalībnieki saņems punktus un noslēgumā tiks noskaidroti uzvarētāji, kas saņems pārsteiguma balvas no Actimel un „Ziemas Parks”. Dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus tādās disciplīnās kā „Sniega kaķene”, „Lidojošais maiss”, „Trāpīgais”, „Svārsts” un „Greizais spogulis”. Līdztekus Pikošanās čempionātam pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās ziemas atrakcijās, piemēram, ragaviņu trasē, krāsaino sniega figūru būvēšanā u.c.. Pasākuma kulminācija būs Lielā sapikošanās, kurā aicināti piedalīties visi sacensību dalībnieki un „Ziemas Parks” apmeklētāji.

„Mēs lepojamies ar to, ka esam viena no retajām vietām Rīgā, kur iespējams baudīt dažādus ziemas priekus vienuviet – sākot ar pastaigu svaigā gaisā un beidzot ar aktīvajiem ziemas sporta veidiem. Pie mums apmeklētāji var izbaudīt gan tradicionālas ziemas aktivitātes, gan ne tik ierastas, piemēram, lielu popularitāti guvušo kameršļūkšanu Mežaparka Lielajā estrādē. Mums ir prieks, ka jau otro gadu pēc kārtas Pikošanās čempionāts norisinās tieši pie mums, jo tas ir lielisks veids, kā aktīvi un atraktīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem,” skaidro Vilnis Laizāns, Mežaparka atpūtas kompleksa „Ziemas Parks” valdes priekšsēdētājs.
Otrais Latvijas Pikošanās čempionāts un Mežaparka atpūtas kompleksa „Ziemas Parks” oficiālā sezonas atklāšana notiks nākamsvētdien, 5.februārī, Mežaparka Lielās estrādes teritorijā, un to atklās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks. Pikošanās čempionāts norisināsies no plkst. 12:00-16:00. Dalība pasākumā ir bez maksas.


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas