Latvijā notiks vairāk nekā 300 Jāņu ielīgošanas pasākumiTuvojoties vasaras saulgriežiem Uzziņu dienests 1188 ir sagatavojis Jāņu ielīgošanas pasākumu karti, kurā apkopota informācija par vairāk nekā 300 pasākumiem un koncertiem, zāļu tirdziņiem un citām ar Līgo tradīcijām saistītām aktivitātēm visā Latvijā.

Vairākas svētku aktivitātes norisināsies Rīgā. Šogad Jāņu nakts svinības ir paredzētas gan Dzegužkalnā, gan arī Daugavas krastmalā, kur kopā līgot aicina maestro Raimonds Pauls.

Vairāki ielīgošanas pasākumi ir gaidāmi Liepājā, kur visi aicināti ballēties līdz pat četriem rītā, kā arī Alūksnē un Valmierā. Savukārt Lejeniekos, Bauskas novadā, pirmo reizi Latvijā notiks ar Jāņu tradīcijām, sporta aktivitātēm un mūziku piepildīts Jāņu festivāls „MidSummer Fest”. Mālpils ielūdz ikvienu uz Vasaras saulgriežu nakts mistēriju.

Sākot ar 19.jūniju vairākās Latvijas pilsētās un novados darbosies zāļu tirdziņi, arī tradicionālās Skroderdienas Silmačos šogad tiks rādītās daudzās mūsu valsts estrādēs un teātru skatuvēs.

Līgo karte pieejama arī tiem, kas izmanto planšetdatorus, viedtālruņus un citas mobilās iekārtas, lai ērti atrastu tuvākos objektus, to atrašanās vietu kartē un attālumu, kā arī papildu informāciju.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas