Latvijā pazīstami uzņēmēji mudinās jauniešus uzsākt biznesuLai mudinātu un iedrošinātu jauniešus iesaistīties biznesā, Latvijā pazīstami uzņēmēji piedalīsies konferencē jaunajiem uzņēmējiem un līderiem Uzrāviens, ko jau ceturto gadu organizē Junior Chamber International (JCI) Latvia un kas norisināsies šodien 13.oktobrī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes ielā 55.

Konferencē jauniešus uzrunās, ar savu personīgo darba pieredzi un veiksmīga biznesa noslēpumiem dalīsies pieredzējuši uzņēmēji, tostarp, vīna bāra Garage, restorānu Kitchen un Experience cafe īpašnieks Jānis Jenzis, alus darītavas Valmiermuiža īpašnieks Aigars Ruņģis, dizaina apavu zīmola un ražošanas ateljē ZoFA valdes priekšsēdētāja Elīna Dobele, radio 101 zīmola vadītājs Ilgvars Rukers un citi.

Šī gada īpašais viesis ir starptautiskās sabiedriskās organizācijas JCI prezidents Kentaro Harada no Japānas, kas potenciālos uzņēmējus uzrunās konferences atklāšanā un dalīsies pasaules jauniešu pieredzē, par uzņēmējdarbību, iesaistīšanos nevalstiskajās organizācijās un darbu sabiedrības labā.

Ivars Raciņš, biedrības JCI Latvia prezidents: „Uzņēmēji ir tie, kas rada darba vietas, maksā nodokļus, uztur valsti un nodrošina tās labklājību. Tāpēc JCI Latvia iestājas par uzņēmējdarbības vides attīstību, veicinot jauniešos uzņēmēju prasmes, kā arī stāstot par uzņēmēja priekšrocībām, salīdzinot ar algotu darbinieku, nodrošinot starptautisku kontaktu tīklu tiem, kas vēl plāno vai tikko ir uzsākuši uzņēmēja karjeru.  Konference Uzrāviens parāda, ka nav neiespējamu lietu, ja vien ir vēlme darboties. Un tā ir iespēja satikt citus tādus pašus, cilvēkus, kas jau ir uzņēmēji, kas tikko sākuši savus biznesus, vai vēl šaubās – darīt to vai nē!”

Konferences mērķauditorija ir jaunie uzņēmēji, potenciālie uzņēmēji, vadītāji, studenti, JCI biedri un interesenti. Konference Uzrāviens ir JCI Latvia bezpeļņas projekts un ieguldījums Latvijas ekonomikas attīstībai. JCI misija ir veidot un palīdzēt veidoties globālajai sabiedrībai, piedāvājot iespēju jauniem cilvēkiem pilnveidot sevi, attīstīt līdera spējas, sociālo ieinteresētību un atbildību, uzņēmējdarbību un sadarbību ar līdzcilvēkiem, radot pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas